Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rengeteget fájt a hátam...

Rengeteget fájt a hátam (derekam), elmentem különböző orvosokhoz és végül az MR vizsgálat "ismeretlen" foltokat mutatott. Az orvosok nem tudják mi lehet. Valakinek esetleg hasonló tapasztalata? LENT:

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, kb. 10 hónapja fájtattam a hátam, aztán egyre erősebbek voltak a fájdalmak és elmentem dokihoz. Elküldött fizóterápiára, de SEMMIT NEM használt.. További vizsgálatokat végeztek és végül MR vizsgálat valami fura foltokat mutatott.. 1 a derekamnál (ahol fáj és ez nagyobb, kb. mint egy bab szem),1 farokcsonotmnál és egy az oldalamnál (ezek kisebbek, kb. mint egy tű hegye). Az orvosok nem tudják mi lehet, voltam már neurologusnál, pediátrián, ismerősnél sürgősségin ahol csináltak különböző Röntgeneket de semmi... Nem is tudom hova forduljak...

2016. jan. 22. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden leleted negatív, akkor pszichiáterhez vagy pszichológushoz kell elmenni. A derékfájás a lelked jelzése: "túl sok a teher".
2016. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu orvoslejárató kérdés. Az MR nem mutat ki akkora foltot, mint a tű hegye... Amúgy meg gyermekgyógyászat ha még nem vagy 18.
2016. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!