Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom ettől a hasra...

Lehet bajom ettől a hasra eséstől?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában történt, hogy egy lány aki nem csípett lelökött az iskola padról én meg hasamra zuhantam. Beütöttem a hasam és volt egy kis idő amikor nem kaptam levegőt és nem adtam ki hangot.

A tanár konkrétan leszarta. A diákok is.

Aztán egy kis idő után újra kaptam levegőt és tudtam beszélni. Azóta már 20 éves vagyok, de sokszor vissza gondolok erre az esetre. És majd szeretnék gyerekeket 25-30 között. Félek,hogy ettől az ütődéstől nem lehet majd. Mi a véleményetek?

Előre elnézést kérek,ha nagyon hülyeséget kérdeztem.



2018. aug. 11. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ott kivázsgálnak.
2018. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehet.
2018. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutya bajod. Szerintem a nők java (férfiak is) átesik hasonló szerencsétlenségen gyerekkorában, mégse meddő mindenki. Én is hányszor verekedtem tesómmal, meg landolt teljes súlyával mindenemen, mégsincs bajom. Egy kis ütéstől nem sérül a reprodukciós rendszer, jól el van az dugva.


Csak beszorult a levegő.

2018. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, főleg az utolsónak:) Akkor megnyugodtam :) Kiskorunkban valóban sokat estünk, csak ez nagyon megmaradt bennem, hogy tényleg nagyot csapódtam hasra és igen beszorult a levegőm :/
2018. aug. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!