Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz bajom ettől a wc-től?

Nem lesz bajom ettől a wc-től?

Figyelt kérdés

Olyan WC-t vettek a szüleim, amiben nincs az az átmenet. Egyből a vízbe megy a cucc... Na most, ha nagy wc-zek akkor visszaplaccsan, igy a nemiszervem is olyan lesz, persze utána megtörlöm. De nem lesz bajom a szennyezett víztől?

16l


2018. júl. 13. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz :D
2018. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél oda wc papírt, akkor nem loccsan fel a víz, és vécézés előtt mindig öblítsd le a vécét, hogy tiszta víz legyen benne.
2018. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Húú de utálom az ilyen wc-ket. Régebben én is pánikoltam az ilyentől, szerencsére nekünk nem ilyen van, de vendégségben voltam pár napot ott ilyen volt. Én azt csináltam, hogy nem sajnáltam a wc papírt, jól teli szórtam, ez megakadályozza, hogy vissza fröccsenjen. De volt, hogy inkább megmostam magam utána, ha ráértem. Igazából sosem lett bajom, de azért eléggé zavaró a gondolat. Na aggód túl, mert sokszor a pánikkal gerjesztjük a testünkben a betegséget.
2018. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 voltam. Németországban a legtöbb helyen ilyen wc-vel találkoztam, nem értem miért szeretik annyira. Több helyen vendégeskedtem, egytől egyig ilyen volt mindenhol. Nem csak a visszafröcsögés miatt nem praktikus. Sajnos az ember életében előfordul, hogy beteg lesz, amihez szükséges a széklet megfigyelése, illetve esetenként mintavétel. Na most ezt hogy oldod meg egy olyan wc-n, ahol rögtön eltűnik a cucc a süllyesztőben?
2018. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy más is írta: tegyél alá WC papírt. Én is oda szoktam dobni 2-3 négyzetet, és akkor nem csobban a víz.
2018. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél hashajtót.
2018. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban is ilyenek a wc-k, hát nagyon rühellem.


Nem is a placcs miatt, de egészségügyben bizony kell széklettenyésztés, na, azt hogy oldod meg? Beleszarsz egy vödörbe, vagy mi a frász? :D


Szóval nem poén :/

2018. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk már 15 éve ilyen van, semmi bajom tőle.
2018. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt bívják mélyöblítésű wc nek, az a lényege, hogy rögtön a vízbe esik a cucc, nem szaglik, mintha csak a "levegőn" lenne.
2018. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én is rühellem a mélyöblítésű wcket. Nekünk ilyen volt 15 évig, és gyűlöltem. A wc papíros fészekrakás se használt. 2 hónapja lapost vettünk, ezerszer jobb! Amúgy valaki írta hogy Németországban csak ilyenek vannak. A laposöblítésű wct ők találták pedig fel!
2019. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!