Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne repedje...

Mit csináljak, hogy ne repedjen meg a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. az lenne a problémám, hogy miután megjött a menzeszem, lezajlik 5-6 nap alatt, és az ezt követő 3-4 szexuális együttlét a barátommal elég fájdalmas nekem... kb 1 hét mulva már nincs nagyon probléma, de ez az 1 hét a hónapban elég borzalmas. Olyan érzés, mikor az elején beteszi, mintha megrepedne a bemenetnél, ezután pedig csinálhat/csinálhatok bármit, addig fog fájni, amig 1-2 nap mulva be nem gyógyul... aztán megint megreped. Ehhez hozzátenném, hogy rendesen beszoktam nedvesedni. Ez az egész érthető lenne nedvesedés hiányában, de így egyszerűen nem tudom megmondani miért van. Egyébként fogamzásgátlót szedek, ha ez befolyásol valamit. Mielőtt belekezdenénk az aktusba, már érzem, hogy ki fog repedni, valamiért feszül az ott lévő kis bőr. Borzasztó érzés, pedig tudom, hogy a ciklusom első 1 hetében van ez, talàn kiszáradok a menzesztől, vagy tényleg nem tudom.. van valami ötletetek mitől lehet, hogyan tegyek ellene?

2018. aug. 12. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Látogass meg egy nőgyógyászt, innen nem látunk a puncidba. Az is lehet, hogy csak egyszer sérült meg ott valamiért, de nem tud normálisan begyógyulni, mert állandó nemi életet éltek. Van egy kis szünet a menzesz idején, amikor varasodna, gyógyulna, aztán pár nap és már megint piszkálva van.
2018. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt. Abba hagytam a fogamzásgàtlót és elmúlt.
2018. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz, azon a héten ne szexelj, csak pettingeljetek.
2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Eléggé ragaszkodom a fogamzásgátlóhoz, gumival annyira nem volt jó sem neki, sem pedig nekem. Abba meg, hogy időben kihúzza, én nem lennék benne soha. Persze olvastam más fogamzásgátló módszerekről, de a tabletta a legkényelmesebb, legalábbis lenne, ha ez a probléma nem állna fenn. Annyira tanácstalan vagyok.. nem akarom abbahagyni :(
2018. aug. 12. 19:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászodhoz jelentkezz be!
2018. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor elmegyek a dokihoz, remélem tud segíteni :/ köszönöm a válaszokat
2018. aug. 12. 22:08
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is elég ha másik gyógyszert kapsz,fogamzásgátló okozhat hüvelyszárazságot,szerintem ez lesz a probléma.
2018. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem szedek gyógyszert, mégis ez van.


Szívás.

2018. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnálom :/ remélem megoldódik
2018. aug. 14. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell annyit szexelni, és probléma megoldva
2018. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!