Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy ne repedje...

Mit csináljak, hogy ne repedjen meg a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. az lenne a problémám, hogy miután megjött a menzeszem, lezajlik 5-6 nap alatt, és az ezt követő 3-4 szexuális együttlét a barátommal elég fájdalmas nekem... kb 1 hét mulva már nincs nagyon probléma, de ez az 1 hét a hónapban elég borzalmas. Olyan érzés, mikor az elején beteszi, mintha megrepedne a bemenetnél, ezután pedig csinálhat/csinálhatok bármit, addig fog fájni, amig 1-2 nap mulva be nem gyógyul... aztán megint megreped. Ehhez hozzátenném, hogy rendesen beszoktam nedvesedni. Ez az egész érthető lenne nedvesedés hiányában, de így egyszerűen nem tudom megmondani miért van. Egyébként fogamzásgátlót szedek, ha ez befolyásol valamit. Mielőtt belekezdenénk az aktusba, már érzem, hogy ki fog repedni, valamiért feszül az ott lévő kis bőr. Borzasztó érzés, pedig tudom, hogy a ciklusom első 1 hetében van ez, talàn kiszáradok a menzesztől, vagy tényleg nem tudom.. van valami ötletetek mitől lehet, hogyan tegyek ellene?

2018. aug. 12. 16:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem érted látom. Ha havonta egyszer szexelünk, akkor az a havi egy fog fájni. Amúgy meg nem gondolnám, hogy az a heti 1-2 olyan sok lenne....
2018. aug. 23. 10:28
 12/17 anonim válasza:

Nekem is ez a gondom most, azt tanácsolta a doki hogy bírjuk ki 1 hónapig egyáltalán ne szexeljunk és bepanthen krémmel kenjem be a sérült területet

Remélem nekem is használ, és neked is jobb lesz!

2018. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Látom te nem érted. Ne szexelj 3hetig,vagy egy hónapig, kendd be krémmel, és akkor elmúlik. Ha folyamatosan piszkálva van, nem tud begyógyulni, és akkor persze hogy fáj.
2018. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De jo lenne,ha ilyen egyszeruen meglehetne oldani a problemat,hogy par hetig nem szexel az ember.En mar tobb mint egy eve nem szexeltem,de talan mar ketto is van es megsem jottem rendbe.Most epp Santes kuppal es cikatridina kremmel probalkozom.Mostanaba olvastam,hogy hiaba nedvesedik valaki szex kozbe,ha alapbol szaraz a huvelye.Lehet nektek is hidratalo kremet kellene hasznalnotok.
2018. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van még olyan, akit érdekel a válasz, pár hete abbahagytam a fogamzásgátlót, és teljesen elmúlt ez a problémám. Érdekes, pedig rendesen nedvesedtem tabi mellett, mégis az ott lévő kis bőr minden alkalommal megrepedt. Legalább kiderült, mi az oka :S Nem is bántam meg az abbahagyást, mert most jöttem rá, hogy a libidóm is nulla volt ahhoz képest, amilyen azután lett, hogy abbahagytam.
2018. okt. 25. 22:03
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor használjátok gumit, ha nem akarsz gyereket
2018. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nyílván használunk.. sose engedném ilyen megszakítással meg mittudomén.
2018. okt. 27. 00:32
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!