Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt már így? (többi lent)

Valaki volt már így? (többi lent)

Figyelt kérdés

23napja késik ma a menszeszem. Teszteltem már azóta 2x mindkét esetben negatív lett. Holnap fogok egy újat csinálni

Tüneteim nem nagyon vannak.

Esetleg reggelente kicsit hányingerem van de kiszoktam nyitni az ablakot és akkor már elmúlik.

És még az fura hogy pattanások sok kijött a hátamon arcomon is egy kettő sőt még a hasamon is

És én egyáltalán nem voltam soha pattis a cicim nem érzékeny nőni nőt de egyáltalán nem érzékeny. Orvoshoz fogok majd menni de ezen a héten sehogysem fér bele.

Nemtudom hogy valaki volt már így vagy hogy negatív volt a teszt de mégis terhes volt.

Válaszokat előre is nagyon szépen megköszönném!19L


2018. aug. 13. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Három hét késés után már bőven pozitív lenne a teszt. Ez valami hormonprobléma, a pattanások is ezt jelzik, mindenképp menj el dokihoz. Egy endokrinológus sem ártana.
2018. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp elfogok! Nagyon szépen a választ!:)
2018. aug. 13. 07:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm*
2018. aug. 13. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt a vizeletben lévő magas HCG hormont mutatja ki, ami terhesség során keletkezik. Ez okozza a rosszulléteket is. Ha neked hányingered lenne a terhesség miatt, akkor a teszt már rég kimutatta volna.
2018. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, hogy 8 hónapig nem jött meg. Nem voltam terhes.

Kiderult, hogy pajzsmirigy probléma. Pattanások is voltak nagyon durván.

2018. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy kimaradás egyáltalán nem probléma.
2018. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg és szédülgetek

Ma csinálok egy újabb tesztet! Bár nemtudom hogy lenne e hozza valami köze hogy a nyelvemen már 1 hónapja kijött valami fehér valamik pirospöty körülötte pedig fehér kör nemtudom hogy lehet e hozza valami köze mert hiába megyek orvoshoz nem tudják miaz :/

2018. aug. 17. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!