Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaparást végeznek helyi...

Kaparást végeznek helyi érzéstelenítésben?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy igen, van ennek valami feltétele? Holnap megyek az orvoshoz megbeszélni a beavatkozást, de én nem szeretnék altatást, nem vagyok ez az izgulós különben sem hogy le kéne nyugtatni...vagy ez mitől függ, kérhetem hogy ne rövid altatás legyen? Illetve hogy zajlik egy ilyen? Sima nőgyógyászati székbe van vagy műtőbe?
2018. aug. 14. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nőgyógyászati szék és helyi érzéstelenítés.
2018. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az orvosod tud választ adni. Nálunk bódításban végzik, de gyakran magukhoz térnek a páciensek, pl én is, mondjuk nálam az alkalmazott szerrel szembeni túlérzékenységi reakció is volt. Viszont a küretet már be kellett fejezni. Szörnyű volt, a poklok pokla az a fájdalom. Azóta még 2 kuretem volt, most már rendes altatást kaptam az előzmények miatt az orvosom közbenjárására. Nálunk kismütőben csinálják, egy sima nőgyógyászati szék van ott (csak van hozza kéztartó is a vénabiztosítás miatt és szíjak a lábakhoz és a kezekhez), nagyobb lámpa, műszerek (pl altatáshoz).
2018. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. aug. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!