Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyilalhat a szivem?

Nyilalhat a szivem?

Figyelt kérdés

A bal mellemnel erzek neha ilyen belenyilalo, szuro fajdalmat, de azt nehez eldonteni, hogy a mellem szur e vagy alatta. Megijedtem, hogy nem e a szivem...

Idokozonkent jelentkezik, de mar evek ota jelen van, vagyis olyan 2 hetente, havonta jelentkezik fel napra-napra, majdnem kislany korom ota. Nem folyamatosan szur, mondjuk 10 percenkent nyilal kettot, aztan eltelik valamennyi ido es megint. Nem fugg ossze levegovetellel, nem a levego szorult be. Neha zsibog kicsit melle a bal karom, de alig eszreveheto, lehet azt mar en kepzelem oda. Idegbecsipodes? Ugy olvastam, hogy a gerincbol kilepo idegek okozhatnak ilyet. (Egyebkent nem tudom koze van e hozza, de ebben a vonalban a hatamnal is szokott zsibogni, az nem nyilal nem szur, hanem olyan erzesre, mintha pl. ra lenne ragasztva egy matrica)

20/L


2018. aug. 14. 14:28
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ér annyit, hogy elmenj kardiológushoz.

Énis anno elmentem, megnézték a szívem ultrahangal stb. Jobb megnyugodni, mert ilyen dolgok nem történnek ok nélkül.


Nem tudom mit vársz ettől az oldaltól, de ha mi tippelgetünk azzal csak rosszabbul jársz mintha rászánnál párezer forintot és elmennél magánrendelésre.

Nem kell senkinek szólni, bejelentkezel egy időpontra, és legalább megnyugszol. Vagy előtte még háziorvoshoz is elmehetsz, de akkor csak 2-3hónappal később kapsz időpontot, én meg utáltam mindig várni valamire :D


Sok sikert!

2018. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat a derekam is becsipodik, nyilalgat mostanaban. A gerincemmel biztos van valami, azert gondoltam nem e fent is ez a baj.
2018. aug. 14. 14:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Panikbetegseget, szorongast okozhat?
2018. aug. 14. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen komolyabb bajod, de azért menj el kivizsgálásra. Meg fogsz nyugodni legalább :) Erőt, egészséget neked, kérdező.
2018. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!