Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen?

Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Alapvetően sosem volt nagy mellem év eleje felé elkezdett kikerekedni mert kicsit híztam az ünnepeknél lettek rajta striák,de szerintem nem a hízástól hanem mert amúgy is megnőttek nőiesedtek. Most viszont lefogytam teljesen a melleim meg oldalról ilyen zacskónak tűnnek semmi kerekdedség nincs bennük csak a bimbó áll kijebb semmi anyag nincs benne ha a bimbo nem lenne kijebb akkor lapos lenne az egész. Ilyen harang vagy tudjátok így leereszkedett és nemtudom mit tegyek milyen melltartót vegyek. Valaki tapasztalt hasonlót! Előre is köszi!
2018. aug. 15. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A striákon valamennyit tudsz segíteni, ha valamilyen 100%-os növényi olajjal átmasszírozod minden fürdés után, még a nedves bőrödbe. Lehet akár szűz olívaolaj is, amit minden élelmiszerboltban megkapsz. De drogériában kapható jojobaolaj vagy argánolaj is, csak az jóval drágább. Az olaj segít abban, hogy rugalmas maradjon a bőröd, kötőszöveted. A vegyszeres kozmetikumokat, ásványi olajos masszázs-löttyöket, vegyi testápolókat inkább kerüld. A mell ugyanis nagyon érzékeny az idegen anyagokra, csomók is kialakulhatnak tőle. Az alakja nagyon nem fog változni semmilyen készítménytől, de a bőröd szebb lesz.
2018. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hízás és a fogyás a melleket is érinti...

Ezért történtek ezek a változások.

2018. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát azért ilyen plötyi most mert lefogytam?
2018. aug. 15. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan is fogytál. A mell zsírszövet és nem csak alkatilag lehet nagy. Nem véletlen mászkál a legtöbb duci nő nagy mellekkel.
2018. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!