Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetése hogyan?

Menstruáció késleltetése hogyan?

Figyelt kérdés

Szeptember 3.-án operálni fognak és pontosan az nap kellene megjönnie, és menstruálva nem mehetek. Ha most elhalasztjuk az operációt akkor csak jövöre ilyenkor mehetek újra. A nőgyógyász nem mer felírni késleltető gyógyszert, mivel erekre fognak operálni és fél attól hogy trombózist kapok. Mikor annó operáltak akkor a doki mondta hogy akár fogamzásgátlót is szedhetek de ettől függetlenül a nőgyógyászok nem mernek felírni. A női orvos el küldött érorvoshoz és a legközelebbi érorvos hozzánk éppen szabadságol. Akihez járok orvosokhoz több,mint 1 órára vannak tőlem tehát hozzájuk való eljutásom nem a legkönnyebb és az sem biztos hogy tudnak fogadni a közel jövőben mert mindig sokáig kellett várni az időpontokra..

Valakinek esetleg valami ötlete hogyan lehetne? Nagyon fontos lenne legalább ha 2 nappal később jön meg az is nagyon jó csak ne 3.-án és 4.-én.. Gondolkodtam, hogy elkezdek citromos vizet inni napi 2l hátha segít de nem tudom :(



#menstruáció #operáció #fontos #menstruáció késleltetée
2018. aug. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ötlet, de ne ennyire higítva igyad... Nem kell napi 2 liter, csak pár napig limonádé.
2018. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a sok C vitamin eltolja...
2018. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Es a legrosszabb az hogy sosem pontos és igy annyira kiszámíthatatlan..:(

2018. aug. 15. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyit izgulsz a stressz is simán eltolhatja :D Ilyen esetbe próbáld a citromot elkezdeni most inni, plusz sok sok C-vitamin.
2018. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menstruácio előtti pár naptól diéta. Se cukor, se fehér liszt, se hús.

Nem szándékos volt, csak mellékhatásként ezt tapasztaltam... én mondjuk nem örültem neki :/

2019. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!