Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a pajzsmirigy-alulmukode...

Lehet a pajzsmirigy-alulmukodes az oka? Hogy tudnek ezek valtoztatni?

Figyelt kérdés

12-13 eves korom ota nem nott sem a magassagom (165cm),sem a mellem,meg hizni sem hiztam.

Eddig nem zavart,viszont mostmar idegesit,h mindenki azzal piszkal,hogy ugy nezek ki,mint egy kis tini,egyebkent iden leszek 19.


2018. aug. 15. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet. De más oka is lehet.

És nem értem a szüleidet, hogy miért nem foglalkoztak ezzel még idejében, fel kellett volna tűnnie nekik (is), hogy 14-15 évesen még mindig ugyanakkora vagy...

Most már nem hinném, hogy bármit is lehet tenni a növésed érdekében, de azért menj el orvoshoz, egy kivizsgálás hasznos lehet.

2018. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magasságoddal semmi baj nincs.Ha úgy érzed mindenképp beszélj egy orvossal,de szerintem teljesen rendbe vagy,bár azt nem írtad,hogy hány kg vagy.Tudom,hogy mit érzel,mert engem is ezzel nyaggatnak,pedig jóval idősebb vagyok nálad.Picit magasabb is és azért van is rajtam mit fogni,de mégis.Nem értem miért,de próbálom úgy felfogni,hogy még mindig jobb mintha 10-15évvel idősebbnek tűnnék,mint sok velem egykorú.
2018. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
62-64kg korul,igazabol ingadozik.
2018. aug. 17. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nem értem.Nem lehet,hogy inkább az arcod miatt néznek fiatalabbnak?
2018. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!