Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, hogy a Letrox okoz e hőemelkedést? 1 hónapja szedem és azóta mindennap magas a hőm.

Figyelt kérdés
Alaphőm előtte 36,4 volt peteérés után menzeszig 36,9-37.4 ig mozgott. Most folyamatosan 36.9/37.4 a menzeszem első napjától , két hét múlva menzeszelek, de már egy hónapja magas a hőm. Pajzsmirigy alul mükődésre kaptam Letrox50

2018. júl. 3. 05:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg beáll majd a vérnyomás/pulzus a gyógyszerhez, minden hormontartalmú gyógyszerre a szervezet fokozott szívdobogással, verejtékezéssel, stb reagál.

Amúgy a pajzsmirigy értékek megítélése szinte orvosonként változik, inkább úgy vannak vele a normális dokik, ha nem okoz panaszt, hagyni kell.

Ha extrém eltérő, persze foglalkozni kell vele.

2018. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel a pajzsmirigy szabályozza a testhőmérsékletet is többek között, és alulműködésnél jellemző az alacsonyabb testhő, te pedig most pluszhormonokat viszel be a tablettával, akkor innen már kilogikázhatod...


És egyetértek az elsővel, nem minden esetben indokolt a gyógyszerszedés, csak a dokik hajlamosak felírni rögtön, egy szimpla magas TSH alapján is akár, a többi pm-marker mérése nélkül.

Miket mértek, és milyen értékeid lettek?

2018. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem menstruáltam két hónapja , két hét táppénzen voltam mert csak aludtam , szédültem , hő hullámain voltak. Ahogy felkeltek az ágyból neki szédültem a falnak. Csomóban hullott a hajam, a fejem teteje szépen lassan kopaszodó, már látszik, és az állam szőrösödik. Úgy gondolom hogy ez pont elég ahhoz hogy gyógyszert írjanak fel, jaaa 2 év védekezés nélküli szex és baba sehol. Amióta szedem a gyógyszert jól vagyok, nem hullik hajam csak normálisan, pár szál, nem alszom egész nap, nem szőrösök , menstruálok. Szal nekem bevált, ami aggaszt a magas hő
2018. júl. 3. 15:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaaa leadtam 6 kg, amiből meg hátra van 5 kg, 12 kg hiztam csak úgy 2 hónap alatt. Végre zokni nélkül alszom 30 fokban is Y
2018. júl. 3. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mind oké. De nem válaszoltál, hogy milyen markereket mértek, és mennyi lett az értékük.
2018. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kérdésem a hőmérsékletről szól , nem az értékeimről. De azért köszi s válaszokat.
2018. júl. 4. 05:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó, nem tudtam, hogy hadititoknak minősülnek.


Majd akkor nyugodtan írj ki újabb kérdést, ha túlműködéses tüneteid lesznek akár a hormontablettától, akár pusztán azért, mert több év után majd kiderül, hogy - mint az esetek 90%-ában- autoimmun betegség okozza az almulműködést (váltakozva alul- és túlműködéses tünetekkel), és az orvosok nem foglalkoznak ezzel, mert szerintük gyógyíthatatlan.

2018. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne legyèl olyan nagyon okos. A kérdésem továbbra fent van. Ha nincs tapasztalod húzz el keress más elfoglaltságot
2018. júl. 4. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kénytelen vagyok ilyen okosnak lenni, mivel érintett vagyok, így saját tapasztalatom is van, meg több száz oldalnyi szakirodalmat olvastam már el.

De nem gond, elhúztam. :)

2018. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!