Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon gomba alatt?

Tampon gomba alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem javasolt gomba alatt tamponnal lenni, de elméleti alapon, ha gombásan raknánk fel, akkor éreznénk erősebben a tüneteket, hogy viszket...

Vagy, ha valaki meg nem tudja, hogy gombás, akkor tamponnal kiderülhet, hogy pl. jobban irritál vagy ilyesmi?


2018. aug. 20. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért nem nagyon szabad, mert feljebb tolhatod vele a fertőzést, illetve ugye csak tisztulsz menses alatt, nem véletlen, hogy a tünetek általában alábbhagynak utána(csak sajna visszajönnek, ha nincs kezelve).

Olyankor elég érzékeny tud lenni odalent, sokszor kínzás lenne tampont felrakni. De mikor már bent volt, én nem éreztem semmit, olyan volt mint máskor. Ennek ellenére nem javaslom, muszájból volt már, hogy kellett használnom, nem volt jó sem feltenni, sem utána a gyógyulás szempontból.

2018. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!