Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás mellett joghurtos...

Felfázás mellett joghurtos tampon?

Figyelt kérdés
Felfáztam, voltam orvosnál kaptam antibiotikumot most azt szedem 3. napja már egész jól vagyok, már csak kicsit csíp amikor pisilek. Szedek probiotikumot is, de sajnos én könnyen begombásodom, és most az antibiotikum hatására érzem hogy kezdek enyhén viszketni. Szeretném használni a joghurtos tampont, azonban nem tudom hogy nem e fog kárt tenni mondjuk a húgycsövemben a joghurt ha esetleg hozzáér.

2016. márc. 9. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fúj, ne csinálj ilyen böszmeségeket!
2016. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyet inkább ne csinálj.
2016. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A joghurtos tampon alapvetően jó, de akkor most csak a felfázásom miatt ne csináljam?
2016. márc. 9. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Joghurtos tampon.. Ez most komoly?
2016. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen létezik olyan, olvasgass a többi ilyen kérdés közt, nagyon sokat fogsz találni. Csak azért írtam ki ezt a kérdést mert még úgy senki nem tette fel, hogy fel is volt fázva így nem tudom lehet e használni akkor.
2016. márc. 9. 19:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy jut eszedbe? Az élelmiszer nem a hüvelyedbe való. Még a joghurt sem.
2016. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Najólvan látom fogalmatok sincs erről, valószínűleg nem az epresjoghurtról beszélek, hanem bio natúr joghurtról, ami természetes probiotikum. Bármilyen házipatikás könyvben megtalálod ezt a módszert, és ha ez ki van adva könyvben is akkor valószínüleg nem baromság.
2016. márc. 9. 19:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha a felfázás miatt viszketsz, annak a hüvelyedhez semmi köze. De ha az antibiotikum miatt a hüvelyflórád van felborulva, én a GynoLact hüvelytablettát ajánlom, az helyretesz. A joghurtos tamponban is az a lényeg, hogy a laktobacillusokat pótolja, de mégiscsak bizarr.
2016. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A joghurtos tampon nem segít a gombás fertőzéseken, ne higgyünk a női magazinoknak. Sőt! Allergizáló hatású is lehet bizonyos esetekben.

[link]


Le van írva, tehát ez sem baromság!

2016. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!