Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet véres folyásom?

Mitől lehet véres folyásom?

Figyelt kérdés
Kb két napja, hogy barnas/rozsaszines folyasom van, az elejen a hasam is gorcsolt kicsit, mintha meg akarna jonni. 5 honapja szedek fogamzasgatlot, mindig beveszem rendesen, egy szem sem maradt ki soha. Az elöző 7 napos szunetben antibiotikumot szedtem, de utana meg egy hetig rendesen vedekeztunk ovszerrel is, bar a baratom egyszer sem elvezett belem.
2018. aug. 21. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es kb egy het mulva kell megjonnie
2018. aug. 21. 22:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg meg lehet befolyasolo az is hogy nemreg kb egy hete valamilyen fertozest is elkaphattam mert viszketett kicsit, de canestennel kenegettem.
2018. aug. 21. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum az oka. Valószínűleg nem szívódott fel miatta rendesen a fogamzásgátló, így a szétverted úgy érzékelte, hogy kihagytad a szemeket. Nagyon jol tettétek, hogy gumit használtatok. Szedd tovább a fogamzásgátlót, mintha mi sem történt volna, és el fog múlni a vérzés.
2018. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, hogy nem terhesseg :( en azt hittem minden oke, kb az ovszerhasznalat utan 6-7x csinaltuk mar nelkule is... rendesen szedtem a gyogyszert erre ket napja ilyen a folyasom. Holnap elmegyek a nogyogyaszhoz mindenkeppen, ketsegbe vagyok esve.
2018. aug. 21. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, tök felesleges most dokihoz menni. A köztes vérzés akkor is normális nagy ritkán, ha nem gyengíti semmi a fogamzásgátlót. Hormonokat veszel be. Ennyi belefér. A terhesség jele nem az, hogy random elkezdesz vérezni. Csinálj egy tesztet a következő szünetben, amikor a megvonásos vérzésnek kell megjönnie. Így megnyugszol majd. De úgyis negatív lesz. Hiaba mesz dokihoz, nem fog tudni mit csinálni veled. Szedd tovább a levelet, és nyugi.
2018. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló okoz ilyet még ha nem is szedsz be antibiotikumot akkor is. Ezt áttöréses vérzésnek hívják. Az orvos legfeljebb erősebb hormont fog adni.
2018. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hüvelygyulladásom van, ma voltam orvosnál.
2018. aug. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!