Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg rendesen?

Miért nem jött meg rendesen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 11 éves korom óta van meg, szóval idáig (az első parat leszámítva)mindig megjött normálisan, ilyen 23-33napra

Hétfőn volt a 28., de úgy nagy általánosságban 29re jön meg, na szóval kedden delben megjött, de csak egy kicsit,gondoltam hogy biztos rz még csak az eleje,de mostanra sem erősebb,van, hogy egyáltalán nincs is semmi,pedig nekem (én azt gomdolom)hogy erős a vérzésem.

Még szűz vagyok, szóval a terhesség kizárva, és nem stresszelek most többet mint amúgy, sőt.

Szerintetek mitől lehet most ez ilyen?

Ilyen is fog maradni? Vagy majd erősebb lesz?


2018. aug. 22. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalommal nem gond, ha másmilyen a vérzés. Nem vagyunk gépek. Ha a következő is ilyen furcsa, menj el nőgyógyászhoz.
2018. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem kell megijedni. Nekem is olyan is volt, hogy kimaradt, pedig én is szűz vagyok és akkoriban még nem is idegeskedtem. Aztán legközelebbi alkalomkor már rendesen megjött. Ha a következővel is probléma lesz, akkor azért célszerű orvoshoz fordulni.
2018. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én tegnap voltam 18 és az előző pont ugyanígy volt.

3-4 nap pecsételő vagy semmi szóval csak tisztasági betét

Majd ezután megjött rendesen de kicsit hosszabb volt a szokásosnál

2018. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!