Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan állítsam el a vèrzèsem?

Hogyan állítsam el a vèrzèsem?

Figyelt kérdés
12 èvesen jött meg először a menszim ès 14 èves koromtól többször is szedtem már alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót. Egy ideig oke aztan megint szar. Most 19 vagyok. Mindig szar. A gyógyszerek miatt mikor szedtem erős görcseim ès vèrzèseim voltak. Ezenkívül glutènèrzèkenysèget okozott az egyik ilyen gyógyszerem. Hát mondhatom jó... 2015 tavaszán derült ez ki. Próbáltam gyógynövènyeket de az se èrt sokat. A pásztortáska eleinte nagyon jó vérzèscsillapító volt, de mostmár ez is gyengèn hat. Mit tegyek most?
2018. aug. 23. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem egy seb hogy el kell állítani a vérzést!

Bírd ki.

Ahhoz meg csak gratulálni tudok hogy 14 évesen már hormonokkal toltad el minél tovább.

Megérdemelnéd hogy ne lehessen soha gyereked emiatt. De a szüleidnek se lehet sok esze ha hagyták.

2018. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a hormonok szedését. Menj el egy normális orvoshoz (endokrinológushoz). Ne elfedni akard a problémát fogamzásgátlóval.
2018. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek: Nem szedek hormonokat már vagy 2-3 éve... Mert gyógynövényekkel és természetesen akarok gyógyulni. Megérdemlem? Mit? Mert az anyám elvitt az orvoshoz 14 évesen mert 2 hetes menszeszem volt? Nekem eleve azt mondták hogy ez a gyógyszer nem fogamzásgátló. Erre kiderül hogy ez is annak számít, csak alacsony hormontartalmú. Nem szedtem folyamatosan, mert nem voltam hülye. Te engem ne szidjál!! Se anyámat! Hülyék igen, de ez van! A te szülőd sem lehetett jobb, ha ilyen bunkó vagy! Ennyit erről... Bírjam ki.. Igem, bírom, csak tudod, egy nőnek az, hogy lassan féléve szar, és 13-30 napokat vérzik, az borzalom. Most kipróbálok valamit, sajnos nem tudtam befejezni a leírást mert szünetem volt munka közben. Németben lakom jelenleg és nem tudok orvoshoz sem menni. Nem mehetek haza akármikor sem, mert ez nem így megy. Főleg, hogy csak most kezdtem 4-5 hónapja. Másodiknak: Nem akarom elfeledni oké? Épp hogy megoldást akarok találni a problémámra, ti meg itt bunkóztok velem. Hülye magyarok.. Ha tudnátok itt kint milyen kedvesek a németek, törökök, kurdok stb. Rögtön ítélkeztek. Szűz vagyok. Pasim sem volt. Tudom hól, hogy mi kell a hormpnegyensúlyhoz, csak annyira érzékeny, hogy 2 hétig szedek egy mesterséges akármit, legyen az vitamin vagy brmilyen gyógyszer, már szar a menszim. Sok volt a stressz mostanság és ha felborul, nem áll helyre magától. Ilyen vagyok! És azt mondani egy nőnek, hogy megérdemled, hogy ne lgyen gyereked, az nagyon könyörtelen. Szeretnék majd gyereket. Kettőt is. Óvnám őket a sok szar gyógyszertől meg káros szartól. Jól nevelném őket. Tisztességes emberré. Legszívesebben beverném a képed. Ezt most az elsőnek írom egyébként, csak szólok. Legutóbb a jó isten segített rajtam. Azt hiszem most megint az ős segítségét kérem. Köszi magyarok! a semmit!Tisztelet annak aki tiszteli a másikat.
2018. aug. 24. 01:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Am első látszik nem értesz ezekhez, mert nagy hülyeséget írogattál. Tuti pasi vagy.. Csak azt írhat ilyet. De! El kell állítani, mert túl sok. Nem húztam hormonokkal, hanem elvileg segíteni akart beállítani. De mindegy. Tanulj bioszt mielőtt ide írsz.
2018. aug. 24. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező! Te pedig tanulj értelmezni, mielőtt itt nekiesel akármelyik válaszadónak. Mert a második nem azt írta, hogy elfeledni, hanem, hogy elfedni. A kettő viszont korántsem ugyanazt jelenti.
2018. aug. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Mièrt szedtèl olyan fiatalon fogamzásgátlót? Amúgy vannak gyógyszerek direkt erre, nagyon erős vèrzès. Receptre kapható, nőgyógyász fel tudja írni,mást nem lehet orvoshoz kell menni,ha valami rendellenes van,mi itt csak találgatmi tudunk. Ezt a gyógyszert nem tudom mennyire jó szedni. Esetleg neten nèzhetnèl erre valami gyógynövènyt ès vehetnèl belőle gyógyteát.
2018. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó este válaszoltam biztos elolvastam. Fáradt volt a szemem már. Akkor elfedni. Nem elfedni akartam a problémát. Am gyógynövényeket használok most is. Nem megyek nőgyógyászhoz, mert csak a gyógyszert írogatják. Nekem az nem kell. Írtam is. De mindegy. Felesleges volt ide írni ezt a kérdést. Itt csak bunkók írogatnak. Az ember bajban van tanácsot kér, hát ha van itt egy épp eszű ember, aki tud is valamit ajánlani, erre ide írnak hülyeségeket, meg amik feleslegesek. Bocsi, ha én is bunkónak tűnök, nem vagyok ilyen, de most eléggé felhúztak. Inkább nem írok ide többet ilyen kérdéseket. Szevasztok!
2018. aug. 24. 12:46
 8/8 anonim válasza:
Ha menstruációd rendszertelen akkor komolyabb orvosi vizsgálatra van szükség. Én is ezzel küzdöttem 13 éves korom óta. Cisztát állapítottak meg. Mielőtt tehetve estém fél évig nem volt menzeszem. Amikor szültem jó lett.
2018. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!