Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért történik meg velem?

Ez miért történik meg velem?

Figyelt kérdés
Minimum egy hónapig szenvedtem hüvelygombával, bakteriális fertőzéssel, kész pokol volt minden.. most egy hónap után végre úgy éreztem készen állok mint testileg mint lelkileg folytatni a szexuális életünket párommal, és semmi baj nem volt. Tegnap lefeküdtünk mégegyszer, és ma délután elkezdett fájni a csiklóm. Ha pisilek akkor is rossz de nem annyira mint egy hólyaghurut, átéltem már azt is sokszor, de szerintem ez nem az.. Gyakrabban is járok pisilni, de valószínű azért mert rengeteg vizet iszok. Mitől lehet ez?

2018. aug. 23. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod lett kezelve? Ha nem akkor lehet visszafertőzött téged.
2018. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A párod a ludas. A pasiknak többnyire semmilyen tünetük nincs. Ha a nőnek valami baja van, automatikusan a pasinak is végig kell csinálnia a kezelést.
2018. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A párom is volt kezelve lomexin krémmel
2018. aug. 23. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha a csiklód fáj, nem lehet, hogy az sérült meg? Netán kiszárad ott a bőr, és ezért? Ez a fájdalom különbözhet a felfázástól.

Plusz egy kérdés, mert számomra nem tiszta:

Szexnél használtatok-e óvszert?

Mivel bármilyen hihetetlennek hat, de maga az óvszer anyaga, illetve a rajta használt síkosító okozhat allergiás jellegű tüneteket.

2018. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nem haznalunk ovszert mivel nagyon erzekeny vagyok ra, allergias reakciot okozott. Ezert tertem at tablettara
2018. aug. 24. 05:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig a csikló sérülésére tippelek, de ez tényleg csak találgatás...
2018. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!