Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyváladék tenyésztés...

Hüvelyváladék tenyésztés eredménye mennyi idő, mire megérkezik?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem múlik el a problémám, sárga folyás, szex közbeni égő érzés. Meg sem tudom már számolni, mennyit költöttem rá, rengeteg kúppal/tablettával kezeltek, most elmentem egy magánorvoshoz, aki azt mondta, veszünk mintát és elküldjük tenyésztésre. Annyi biztos, hogy bakteriális fertőzés.


Mennyi idő, mire ennek az eredménye megérkezik? Addig nem kapok semmilyen kezelést?


2018. aug. 25. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk kb 2 hét. Addig nem kapsz kezelést, hiszen azt se tudják, mi bajod van. Párod kezelve lett eddig? Ha nem, akkor ő fertőzött vissza minden egyes alkalommal.
2018. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Magán orvoshoz járok én is, nekem 3 hét után szokta küldeni sms-ben az eredményt. (Ha szükséges gyógyszer/kúp/krém akármi, annak a receptjét postai úton borítékban küldi.)

Így van, ahogyan az első is írta, a párodat is kezelni kellene, mert visszafertőz téged.

2018. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit néznek, van aminek 2-3 nap a tenyésztési ideje, de van ami 10 nap. Amúgy 2 hetet nyugodtan számolj rá, annyi biztosan lesz.
2018. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!