Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzéssel kapcsolatban...

Hüvelyfertőzéssel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A tenyésztés nem mutatott ki gombát vagy baktériumot. Kaptam gyógyszertári kúpot. Amíg használtam nem volt tünetem, de most megint viszket. Ha negatív volt, az azt jelenti hogy candidám sincs? Most mitől jöhetett vissza, ha vigyázok magamra? Vissza fogok menni orvoshoz, de addig mit csináljak?

Fehérvérsejtek voltak a váladékban. Az mit jelent?



2017. jún. 5. 21:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem amig nem mész vissza a dokihoz, válts ki gyógyszertárból valami vény nélküli probiotikus kúpot. Ezek segitenek visszaállitani a hüvely természetes védekezőképességét, tehát ha bármi kórokozó van benned amit nem mutatott ki a vizsgálat, azt segit legyőzni a szervezetednek.

Én gynophilus hüvelykapszulát szoktam használni, a vitagyn c amit még ismerek ilyen, de nagyon sok fajta van. Ezzel ártani nem nagyon tudsz, de enyhit a panaszokon.

2017. jún. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem emlékszem, hogy mitől jöttem helyre, de mostanában ha kellemetlen érzésem van, vagy kicsit viszketni kezd, akkor mindig Betadine-t használok. Nagyon hatásos.
2022. aug. 14. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm :)
2022. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!