Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban másodszorra...

Ebben a hónapban másodszorra jött meg a mensim. Veletek is volt ilyen? Ez normális?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve hogy megjött először. Eddig 2-szer történt olyan hogy egy hónapban megvolt kétszer és ez a harmadik alkalom. Valaki? Mik a tapasztalataitok? Fiatal vagyok még és mivel ez korai dolog, tisztában vagyok vele hogy vannak gondok a ciklusban. De ez ilyenkor még normális? Előre is köszönöm a segítséget!

2018. aug. 25. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2018. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy kb 5 napig szokott tartani
2018. aug. 25. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 5 nap nem a ciklus hossza. Az átlagos ciklus 28 nap.
2018. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12-13 évesen nekem is volt ilyen, 11 nap múlva jött meg újra. Nem álltak be a hormonok, semmi baj.
2018. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!❤
2018. aug. 25. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Mert ha pl 21-29 napos, akkor tök normális, hogy 1 hónapban 2x vérzel, hiszen 1 hónap 30-31 napos. Látszik, hogy fogalmad nincs arról, hogyan kell számolni a ciklust, különben nem kérdezted volna meg ezt. A ciklus a 2 egymást követő menstruációk 1. napjai között eltelt napok száma. Senkit nem érdekel, hányadika van. 21-40 nap között normális a ciklus hossza.
2018. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem tudja ,hogy kell kiszámolni, mivel egy éve jött meg beki, hány éves lehet, 12-13? Nem kell kiosztani , szerintem ilyen korban még te sem tudtad. Elmehetnèl gyermeknőgyógyászhoz, ne aggódj nem fog csinálni semmit veled csak megkèrdezheted az ilyeneket és normális felvilágosítást ad majd. Egyébként a cikluat úgy kell számolni, egyszerűen elmondva,hogy amikor megjön az az első nap. És akkor onnantól tart addig, ameddig újra meg nem jön. Ennyi, ez a ciklusod hossza.
2018. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!