Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg 6 hónap után...

Tegnap jött meg 6 hónap után másodszorra a menstruációm, és ma semmi! Ez normális?

Figyelt kérdés
augusztus 2.-án jött meg eőször, és tegnap másodszor.. Lehetséges, hogy csak egy napig vérezzen?
2012. febr. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

hány éves vagy ha 16-on alul akor még nem kell agogy

és ha azon fejel akor lehet pajzsmirigy alulmukodésed azok altalába elvanak hizva

vagy alacsony nemi hormon szinted akor meg 2 nemi jelegek fejletlenek szoktak leni gyér nemi szorzet,kicsi mell

de ha ténleg 16 éven aluli vagy nincs mét agodnod

2012. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok, és sovány, és a mellem is kicsi
2012. febr. 2. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sovány vagy, akkor lehet attól, ugyanis a menstruációhoz kell egy bizonyos mértékű testzsír.
2012. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal lányoknál lehet kicsit össze-vissza működő ciklus, de nekem ez már inkább nagyon össze-vissza működik. Én azért ajánlanék egy gyermek nőgyógyászt. Lehet hogy meg sem fog vizsgálni, csak elmondod hogy mi van. Ő meg megnyugtat, vagy ad rá valamit.

Amúgy anyud tudja? Mit mondott rá?

2012. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!