Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan gyengíthetném a vérzésem?

Hogyan gyengíthetném a vérzésem?

Figyelt kérdés

16 vagyok és holnap pont erős lesz a menzeszem...

es talalkozom a baratommal es eleg kellemetlenul erzem magam.

Nincs valami tea vagy barmi amivel csökkenthetném a vér mennyiségét?


2018. aug. 26. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A citromról olvastam, hogy vérzéscsillapító, de konkrét tapasztalatom nincs. Ártani biztos nem árt, ha megiszol egy liter citromos vizet.
2018. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi valaszokat varok meg esetleg valami tea?
2018. aug. 26. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Az apranaxnak elegge eros vérzés csillapító hatasa van. Nekem az akkor 6 napos menzeszemet 2 gyogyszer leroviditette 4 napra, es joval gyengébb is volt. Meg a flektornak van ilyen hatása, meg gondolom tobb gyogyszer is van, de en csak errol a kettőtől tudok. Venykotelesek, de a háziorvos siman felirhatja, bar lehet azt kellene mondanod, hogy gorcsolsz es arra kellene, mert ha elmondod az igazat lehet hogy nem akarna felírni.
2018. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, és a kedves barátod nem tudja mit jelent, hogy menstruál a barátnője? Gondolom dugni nem fogtok,akkor meg tökmindegy mennyire vérzel, nem?
2018. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso gondolom fiu vagy.

Nem errol van szo.

Kellemetlenul erzem magam ha nagyon eros a verzesem ilyenkor kimozdulni sincs kedvem mert orankent vecet kell keresnem hogy ne azzak at.

Nem a baratomrol van szo hanem arrol hogy nekem kellemetlen

2018. aug. 26. 19:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Az jo ha elragok egy fel citromot?
2018. aug. 26. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Pásztortáska tea.
2018. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy Aszpirint vegyél be még ma, és ez lezavarja az erős vérzést.
2018. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!