Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez annak az előjele, hogy meg...

Ez annak az előjele, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Kicsit fáj az alhasam mind a két oldalon. Az előbb arra lettem figyelmes,hogy két átlátszó ragadós pötty van a bugyimon. Megnéztem,hogy végülis mi folyik odalennt. :"D Hát a hüvelyemből elég sok átlátszó nyálka folyt,najó nagyon sok,le is törölgettem wc papírral. A második menstruációmat várom,mivel az első már megjött. Ezek valami féle jelek,hogy meg fog jönni? Köszönöm a válaszokat! ^-^

2018. aug. 27. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lehet a peteérés jele is.


Ugye a ciklus úgy néz ki, hogy kezdödik a menstruációval. Ekkor leválik a méhfalról a megvastagodott véres fal, mert nem vagy terhes és nincsen beágyazódás.

A menstruációp elsö napjától számolva kb 2 hétre lesz petesejt érésed, ekkor eshetnél teherbe. A peteérés elött is szokott lenni fehér/átlátszó folyás. Peteérés is járhat enyhe húzodással, fájdalommal.

Majd a Menstruáció elsö napjától kb 4 hétre vagy a peteéréstöl számítot kb 2 hétre jön meg a menstruáció. Àltalábn 28-35 nap közötti az átlag nö periodusa, de az elsö pár évben ez lehet össze vissza is.


Ha az utolsó Menstruáció elsö napjától már 4 hét eltelt akkor elég valószínü, hogy meg fog jönni. Ha csak 2 hét telt el akkor peteérésed volt/van/lesz, igy még minimum 2 hét a menstruációig.

2018. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kinga.2 válasza:
Bizonyára ez annak a jele. Minden menstruáció előtt van egy bizonyos "fehér folyás", ez az.
2018. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Már 6 hét eltelt mivel még nem állt be. Most még kicsit nyilal is odalennnt.

Szerintem is meg fog jönni,megérzés. Köszönöm a válaszod!


2. válaszoló:

Értem,köszönöm szépen!

2018. aug. 27. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!