Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diétát keztem el....

Candida diétát keztem el. Pontosan milyen ételeket szabad /nem szabad ennem? A kenyerek közül félbarna kenyeret ehetek vagy csak másfajtát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha beirod a google keresobe a candida dietat, nagyon sok hasznos informaciot kapsz, szerintem erdemes oket elolvasni, ott pontosan megtudsz mindent!

Kitartast!

2008. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia! ezt szakértői segítséggel egyénre szokták kiszabni. Én nagyon beteg voltam, és nekem nagyon szigorú volt a diétám, és mondom, feltétlen kérd ki hozzáértő tanácsát.

Amit nekem NEM lehetett: cukor, méz, ecet, élesztő, alkohol, tészta, gyümölcsök, húsok nagy része, búza tartalmú ételek, tejtermékek, tojás


Amit lehetett: kenyérfélék közül kizárólag a teljes kiörlésű tönkölybúza kenyér (élesztőmentes, ilyet csak bioboltban kapsz, mert a bolti tele van élesztővel)

zöldségek, köretnek barnarizs, köles, ha nagyon vágytam édességre, akkor árpamalátát vettem. Ivólének paradicsomlevet ittam, amiben csak pari van és só.


Azt mégegyszer hozzáteszem, én nem fogyókúra miatt csináltam, hanem orvosi utasításra egy betegség miatt. Fél évig csináltam, meggyógyultam és 10 kg-ot fogytam. Aztán vége a diétának csak fokozatosan szabad visszaállni a rendes étkezésekre.

2008. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
2.vagyok. húsok közül ehettem szárnyast és még halat.
2008. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eedigi válaszokat.én sem fogyozás miatt csinálom hanem mert hüvelygombám van és mondta a doki h probálkozzam ezzel de bövebb infót nem mondott. a goggle-ban már nézem de az 1ik helyen azt irja szabad a másik helyen meg nem ....
2008. nov. 3. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha privát megkeresel küldök egy leírást amit 6 hétig kell csinálni és kb 4 hét mire visszaállsz a régi étkezésre.

Dietetikus

2008. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
54%

Ezüst-kolloidot vegyél! 10ppm-es legyen! Naponta 2x1 evőkanálnyit vegyél a szádba, tartsd 2-3 percig, majd nyeld le.

Ismerőseimnél bevált, nem kellett diéta!!!Egy 200 ml-nyi teljes gyógyulás!

2008. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!