Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak wc-zéssel múlik el...

Miért csak wc-zéssel múlik el a menstruációs görcsöm?

Figyelt kérdés

Az első két napon nagyon szokott fájni, és a nospa sem használ. Ilyenkor székletürítési ingerem van, de nem tudok WC-zni egyből. Fekszek az ágyba jól betakarózok összekuporodok, de így is fáj, és kb olyan 2 óra után kell mennem wcre és hasmenésem van, de közben nagy görcseim, hányingerem van és úgyérzem alig kapok levegőt, miután végeztem nem is fáj már. Mindig ez van (most is) és nagyon rossz érzés főképp a hasmenés közötti fájás....

17/L



2018. aug. 27. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez szemelyfuggo, en az elso ket napot vegighanyom, es a hasam is megy, de csak ritkan. Elvileg normalis.
2018. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt minden héten felteszi valaki. Görcsölés közben nagyobb a szrási inger. De majd kérdezze meg valaki a jövő héten is. :D
2018. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Szia, en is az elso 3-4 oraban nagyob rosszul vagyok... mar amikor erzem,hogy megjon beveszek egy cataflamot, egy algopyrint es egy nospat es igy par ora múlva jobb. Ha nem, akkor barmilyen undin hangzik,de a maszturbálás sokat segit. Olvastam is sok cikket rola. Nekem nem kell oda felnyulnom,hogy elmenjek, ezert ver nelkul meguszom es utana mar nem is faj.. ez negyed oran, husz percen belul hat, mig az a bogyomix csak orak múlva
2018. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is első nap elég rosszul szoktam lenni, de a No-spa nagyon gyenge gyógyszer, próbálj meg váltani, vagy vegyél be mellé Cataflamot.
2018. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is jobban fáj, mikor megvan, és míg nem mentem el wc-re erősebbek a görcsök.
2018. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!