Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha enyhe menstruációs görcsöm...

Ha enyhe menstruációs görcsöm van, akkor vegyek be gyógyszert, vagy inkább ne, hogy este fogyaszthassak alkoholt?

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg, és a szokásosnál jobban fáj a menstruációm. De szilveszter alkalmából elkerülhetetlen az ivás, ezért nem tudom, higy vegyek-e be fájdalomcsillapítót. Éjszaka annyira fájt a hasam, hogy fel is ébredtem rá, de most reggel nem vészes amúgy.


Köszi a válaszokat 17L



2017. dec. 31. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem fáj annyira, tehát kibírod, akkor természetesen nem muszáj bevenni fájdalomcsillapítót. Minek? Az azért van, ha valakinek annyira fáj, akkor ne szenvedjen.

Viszont elkerülhetetlen az alkohol fogyasztása szilveszterkor? Már miért lenne az? Pláne mondja ezt egy 17 éves, aki a törvény szerint még nem is vásárolhatna és innia meg pláne nem muszáj alkoholt.

Szóval nem iszol alkoholt és ennyi. Gondolom nem vagy alkoholista, ami elég nagy baj lenne, tehát ki lehetne bírni.:)

2017. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%

Én is ittam 17 évesen szilveszterkor. Nyilván nem ittam magam ájulásig, de 1-2 pohár bor vagy sör és egy pici pezsgő koccintáshoz simán belefér. Németországban 16 éves korig van a korhatár, nem véletlenül. Ne áltassuk már magunkat.

Viszont: vagy iszol vagy gyógyszert veszel be. Ha annyira fájna meg se fordulna a fejedben, hogy ne vegyél be gyógyszert. Ha pedig este szeretnél inni, akkor kalkuláld bele, hogy az alkohol is ellazít, tehát fájdalmat csillapít. Szerintem szükségtelen gyógyszert bevenni, de azért gondold át.

2017. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!