Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnagyobbítás utan 2 héttel...

Mellnagyobbítás utan 2 héttel váladékozás?

Figyelt kérdés
Mellnagyobbítás utan vagyok 2 héttel es pár csepp átlátszó folyadék jön ki az egyik mellbimbómból. Ez mitől lehet? Az orvost aki műtött nem bírom felhívni mert holnapig szabin van.

2018. aug. 28. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd az asszisztenst.
2018. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Senki nincs a maganklinikán felhívták ra a figyelmemet múlt héten mikor kontrollon voltam.

Holnaptól lesznek csak.

2018. aug. 28. 13:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos meg kell várni a holnapi napot. Erre csak a plasztikai sebész tud neked választ adni. Ki műtött?
2018. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dr. Bajusz Huba műtött Szegeden.

Csak az egyikből jön kisebb erőkifejtés hatására. De nem mindig. Átlátszó fehéres folyadék. Nem tudom mitől lehet aggódom.

2018. aug. 28. 15:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Erőkifejtés mit takar? Ne nyomkodd!


Valószínűleg hormonális eredetű váladékozás, nem gondolom, hogy a műtétnek köze van hozzá. Megnyugtatásképp kérhetsz ultrahangra beutalót, nőgyógyász, háziorvos, lényegében bárki adhat.


Mammográfus

2018. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ultrahangon voltam a műtét előtt.

Nem nyomkodom ha mondjuk megemelem vagy ökölbe szorítom a kezemet többek közt akkor fordul elő de nem mindig.

Ezt talaltam a neten:


Mi a galactorrhoea?


A galactorrhoea egy mellnagyobbítás utáni komplikáció és tulajdonképpen spontán tejfolyást jelent. Általában magától abbamarad. Néhány esetben szükség lehet kezelésre. Mindenképpen tájékoztasd plasztikai sebészedet, ha ilyen jelenséget tapasztalsz. Ha az sárgás folyadék ürül a mellbimbón keresztül, az gyulladásra utalhat.

2018. aug. 28. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, műtét utáni gyulladásra akkor gondolnék, ha fájdalom, bőrpír is jelen van. Ultrahangra azért gondoltam, mert meg lehetne nézni, hogy van-e kóros folyadék az implantátum körül, milyenek a tejjáratok a bimbó mögött.


Van olyan, hogy sűrű, sárga váladék ürül, ki szoktuk kenni és ezt megnézi a patológus, és legtöbbször gyulladást jelző sejtek vannak jelen. Ezek általában szoptatott, tág tejjáratú emlők, és ilyenkor a váladékozáson kívül nem szokott más panasz lenni (nem fáj, nem piros, nem meleg).


Az operáló sebésznek is érdemes megmutatni persze.

2018. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Megtaláltam én is ezt az idézetet elég sok helyen. Nem logikus számomra az összefüggés a bimbóváladékozás és a műtét között.
2018. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én még nem szültem/nem szoptattam.

Fehéres átlátszós váladék van ami nem folyik csak csepp alakban megjelenik csak az egyik mellemből.

Lehet hogy hülye kérdés de az nem lehet hogy az implantátum ugye belülről nyomja és amiatt indult ez meg?

Mert nekem azért eléggé ki kellett feszíteni a bőrömet mert alig volt valami mellem a műtét előtt.

2018. aug. 28. 22:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom az orvosomat remélem nincs nagy baj : (
2018. aug. 28. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!