Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Használják...

Mit csináljak? Használják éjszakai betétet?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulásra .együnk egy

Réten leszünk egész nap és csak este megyünk vissza a szállásra



2018. aug. 28. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én vinnék nedves törlőkendőt, esetleg plussz üveg vizet, egy zacskot a használt betétnek,tamponnak és adott bokor mögött kicserélnéü. Nyilván pisilni is mész. ( a zacskot vagy dobozt este a szálláson dobnám ki)
2018. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért idegenkedik minden tinilány a tampontól. Kb. 12 éves korom óta használom, mióta megjött, és a szüzességemet jóval utána, 17 éves vesztettem el. Ez nem lehet ok. Sosem éreztem magam olyan kényelmetlenül, mint betéttel. Semmit nem lehet csinálni. Ha rosszul fordulsz elcsúszik, ha hirtelen felállsz, érzed, hogy elönt a vér, nem lehet egy jót úszni, kiránduláson, táborban is folyton agyalni, hogy átázol... Ááá, használj tampont!
2018. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
És azt szerinted nem kell napközben kicserélni?
2018. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi a probléma?


2-3 éjszakai, és cseréled, mikor megtelt.

2018. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
2-es, 29 vagyok, utálom a tampont, mert szar feltenni-kiszedni, és előbb átázik mint a betét :D
2018. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem jött le a kérdés alapján, hogy az lenne a probléma, hogy nem tud cserélni egész nap. Nem hinném, hogy abszolút semmilyen lehetőség nem lesz egy teljes napig wc-re. Annyira csak nem hülyék a tanárok, hogy tudják 3-4 óránként azért pisil egy egészséges ember.
2018. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, 5-ös, ha szárazon próbálkozol, vagy kevés vérzéssel, persze hogy rossz.
2018. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

ha ragaszkodsz a betethez, akkor odaeres elotti legrovidebb idovel betehetsz egy orias meretu betetet, amit aztan ahogy mar mas is irta, egy tavolabb eso bokorban cserelgethetsz. esetleg csinalhatod azt, hogy 2 betetet ragasztasz be, es amikor az 1. megtelt, akkor csak gyorsan kiveszed, elcsomagolod rendesen ( ne dobd el a termeszetben), majd hagyod, hogy megteljen a 2. betet, es csak 3. alkalomkor csereled ki teljesen a kezdo szettet.

Tamponnal csinalhatnad ugyanigy, csak plussz lenne benn egy tampon, igy cserelgetni nem kellene a kirandulas alkalmaval semmit, csak mindig kivenni 1 mar megtelt eszkozt.

2018. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, betét. De remélem tudod, az éjszakai betétet is cserélni kell, nem ülhetsz felette egész nap.
2018. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Második napon SEM kellemes, pedig akkor van bőven... ennyit az okoskodásodról.
2018. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!