Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Használják...

Mit csináljak? Használják éjszakai betétet?

Figyelt kérdés

Osztálykirándulásra .együnk egy

Réten leszünk egész nap és csak este megyünk vissza a szállásra



2018. aug. 28. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Mégis te vagy 0%-os...
2018. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nedvestörlőkendő, kis zsák a használtnak és keresel egy szimpatikus bokrot.


Az egésznapos dolgokra mindenki ajánlgatja a tampont, de azt is ugyanúgy cserélni kell 3-4 óránként mint a betétet. Esetleg pár órát rá lehet húzni de annál sem egészséges ha fél napokat viseli az ember.


Éjszakai betéttel próbálkozhatsz, de az sem feltétlen jó. Mozogsz, hülyéskedtek, szaladgáltok, elmozdul, beleizzadsz. Elég kellemetlen szaga lesz és esélyes, hogy irritálni fogja a bőröd ha fél napig nem cseréled ki.

2018. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

#2 Nem csak a tinilányok idegenkednek a tampontól, én pl 31 vagyok és én sem használnám semmiképpen. Próbáltam annak idején, szűz sem voltam már, de inkább maradtam a betétnél. Tény és való, h vannak pocsék betétek ami valóban kényelmetlen és vacak érzés, de több tucat fajta van és szerintem bárki találhat olyat, ami a legmegfelelőbb. Csak venni kell a fáradságot próbálgatni őket. Persze egyszerűbb annyival lerendezni az első után, h fúj ez nagyon rossz inkább tampon. Nekem még sosem csúszott el, igaz én ilyenkor normális pamut alsót használok, amihez tapad rendsen még sosem mozdult el. Jó az igaz, h ha hirtelen felállsz (bár nemcsak akkor, hanem hapcizáskor, köhögéskor is) érzed ahogy folyik ki, de ez azért simán kibírható. Én pl nem érzem tőle rosszul magam mert tudom, h olyankor tisztulok rendesen. Meg amúgy is, meddig tart amíg érzed, h jön kifele a cucc?! 1-2-3 perc max. És nem egész nap folyamatosan, szerintem napi szinten max 5-6x van ilyen nekem pl 2-3x de ha azt vesszük, h napi 6 alkalom 3 perces niagara érzés van, az akklr is napi max 18 perc. Azért azt nem olyan vészes kibírni szerintem, de kinek mi... Az hülyeség, h semmit nem lehet csinálni én az úszáson kívül mindent ugyanúgy tudok csinálni mint máskor, annyi a titok, h tisztában kell lenni a saját testtel, és ki kell tapasztalni, mit hogyan kell csinálni, h ne legyen rossz érzés. Nyilván ebbe picit több energiát kell fektetni, mint felrakni egy tampont, bár a kérdés az, h hosszú vagy rövid távon gondolkozunk e. Ezt mindenki döntse el maga. Viszont én nem propagálnám ezt a dolgot, főleg nem a tiniknél, mert pont az ilyenek miatt torzul el a hozzáállásuk, h mindenfelől azt hallják, h ciki a betét, használj tampont, az a menő. Aztán meg ennek a hatására írnak ki kislányok kérdéseket, h nem tudja feltenni a tampont, vagy félig van csak bent, vagy félig megtelve cibálják ki magukból, mert valaki kitalálta, h 4 óránként cserélni kell.... pfff...


#8 Jézusom, ennek nem sok értelme van. A két betét egymáson még esetleg, bár szerintem nem fog rendesen hozzáragadni a felső betét az alsó tetejéhez, plusz ugye a szárnyat is le kell hajtani, ahogy az alsóét is, így kizárásos alapon a felső betét szárnyait csak az alsó betét bugyi alá hajtott szárnyaira lehet ragasztani, ami tutira fel fog jönni, ha veszi le a felsőt. Márpedig, ha az feljön, vissza már nem nagyon tapad, na az lesz ám csak az igen kényelmetlen. Szerintem ez így hülyeség. De ki tudja, lehet egy próbát megér.

Na de az, h egyszerre tegyen fel 2-3 tampont?! Használtál már ilyet egyáltalán??? A tampon egy adott helyre megy a hüvelyen belül az ott van, kész. És a többi?! Gondod, h azt csak úgy betolod picit azt akkor teszi a dolgát?! Hát hogy?! Meg amúgy is, hogy veszed ki a belsőt, ha van még mögötte másik 2, szerinted félre állnak az útból vagy kikerüli?! :D Meg szerinted , amíg az egyik tampon telítődik, addig a többi szépen várja a sorát?! Hát nem azok is szívják magukba amit csak tudnak, jobbhíján a természetes hüvelyváladékot. Ami miatt csont száraz lesz a hüvely és kínkeserves a tamponok kiszedése. Meg amúgy is, megtelik az egyik, honnan tudod a 3 madzagból, h melyiket húzd ki?! Ááááh, nemis tudom ezt mire vélni, de a többieket sem értem, h hogy állhatták meg szó nélkül, h ilyet tanácsolj a kérdezőnek. Szerintem te vagy nem láttál még tampont, vagy egy kislány vagy aki már szeretne nagylány lenni, esetleg egy kanos kisfiú, aki arról fantáziál, h tele kéne tömni egy kislány hüvelyét tamponnal, vagy pedig egy megkeseredett, rosszindulatú felnőtt aki abban leli örömét, h abszurd f#szságokat tanácsol egy lánynak akinek így is van elég baja. Mellesleg még rohadt veszélyes is. Ha netán a kérdező valóban megcsinálja (de ne izgulj úgysem fogja) és valami baja lesz tőle, akkor azt hogy viselné a lelkiismereted?! Na mindegy, hagyjuk is, de ha megfogadod a tanácsom, akkor a jövőben ne adj olyan dolgokkal kapcsolatosan tanácsot, amiről halvány fogalmad sincs! Ha meg van, és direkt adtál ilyen tanácsot, akkor szerintem gondolkodj el az életeden, h mi is vagy te valójában, és ha a továbbiakban is azt gondolod, h neked muszáj embereknek baromságokat írkálni, akkor legalább ne kislányokkal tedd, hanem olyannal akivel egy súlycsoportban vagy. Az úgy az igazi poén, kislányokat bárki tud hülyíteni ez nem nagy művészet....



#12 Igazad van, akármit is használ azt cserélni kell, semmi nem bír ki egy egész napot. Itt nincs tökéletes megoldás ez egyértelmű. Viszont, ha a tampont most kivesszük a képletből akkor marad a betét. És teljesen igazad van abban amit az éjjeli betét kapcsán írtál, h elmozdulhat, beleizzad megfeledkezik róla a játék hevében stb. De ezek pont ugyanúgy fennálnak egy normál betét használata közben is, már pedig akkor szerintem inkább az éjszakai. Kezdésnek sokkal több mindent elbír, nagyobb, hosszabb és ami a legfontosabb szélesebb is. Így kisebb az esély, lefolyik róla a cuccos. Vagy ha el is mozdul valamerre a betét kellően széles ahhoz, h ugyanúgy belefolyik, csak épp nem pont középre, hanem picivel arrébb. Na én is pont ezen megfontolásból használok nappal is éjjelit, mert így kell a legkevesebbet foglalkozni vele, tudom azt, h olyan dolog nem történhet ami miatt az éjjeli betét ne tudná tenni a dolgát, nekem csak a cserékre kell figyelni, de igazából arra is hamar rá lehet érezni, h mikor jött el a csere ideje. Pl amikor már kezd kellemetlen, nyirkos, meleg, áporodott érzést kiváltani a betét akkor nem azon kell sírni, h jaj de rossz érzés a betét, hanem meg kell fogni és le kell cserélni, és szerintem tök jó érzést (mármint felüdülést, fellélegzést) nyújt egy darabig a tiszta betét, aztán mikor ez kezd elmúlni, és megint kezd kellemetlen lenni odalent akkor megint ki kell cserélni. Nem az a lényeg, h mi és mennyi van benne, hanem h jól vagy rosszul érezzük e magunkat közben, vagy hogy milyen a közérzetünk...

2018. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!