Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van bedagadva a szúnyogc...

Miért van bedagadva a szúnyogcsípésem?

Figyelt kérdés
A karomon nagyon bevan dagadva a szúnyogcsípés. A csípés nem fáj, de körülötte igen. Mitől lehet ez? Van még rajtam vagy 10 de azok normálisak.
2018. júl. 17. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A labamon van egy ami még fáj
2018. júl. 17. 22:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont nemrég írtam ki egy ezzel kapcsolatos kérdést. Mondjuk én a rovarok kategóriában. Ott kaptam olyan választ, aki leírta, hogy ugyanígy járt. Napokig be volt dagadva nekem is, kb. olyan volt, mint egy méhcsípés. Bedagadt és tiszta forró volt körülötte. Borogasd ecetes-vizes ruhával, nekem elmúlt. Vagy ha van otthon Fenistil kenőcsöd, az még jobb. Nekem elmúlt a borogatástól is. A fene tudja, miért van köztük ilyen droid szúnyogok, talán mérgezettek eleve valamitől.

A lényeg, hogy nekem elmúlt, pedig a csípés még be is gennyesedett.

2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!🙂🙂
2018. júl. 18. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!