Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm 2 hete!...

Késik a menstruációm 2 hete! Mi lehet a baj!?

Figyelt kérdés

Tehát utoljára juli19-tol 24.ig volt meg, akkor gyógyszert szedtem a fogamra mindenfélét.., aug 4en voltunk együtt a barátommal gumival ahogy mindig is, nem szakadt ki, nem esett le, csináltam tesztet az egyiket 1 hete negatív lett, a másikat most hétfőn ami megint negatív, van valami folyásom ilyen fehér átlátszó darabos, begorcsol a petem is.. A derekam leszakad.. :( mell fájdalmaim nincsenek.. Nőgyógyász annyit mondott terhesség nem lát.. Menjek vissza két hét múlva, de addig biztos megjon..(hat meg mindig nem.) ma voltam orvosnál azt mondta a vizeletben fehér valami van.. (áprilisban kaptam kúpot!) miért nem jön meg..!!? :(


Ui: 1 évig szedtem gyógyszert (rezia) amit abba hagytam kB 3-4 hónapja..


2018. aug. 30. 13:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja!! 8 éves korom óta menstruallok, sosem maradt ki lassan 20 vagyok!!
2018. aug. 30. 13:51
 2/11 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet a késésednek.

Ha szedtél fogamzásgátlót, akkor annak a hatása is lehet. Ugyanis abbahagyás után mindenkinek áll be pikk-pakk a ciklusa, ez akár hónapokig is eltarthat, hogy minden rendeződjön és visszaálljon a régi kerékvágásba. A tabletta mellett a rendes ciklusod ugyanis ki volt kapcsolva.

Másik oka lehet, hogy volt gyulladásod, szedtél antbiotikumot, az is hatással lehet a ciklusodra, amiatt is késhet, vagy maradhat ki.

Még egy ok lehetséges, hogy jelenleg van egy hüvelyi fertőzésed, amiatt van a folyásod és görcsöl a hasad.

Viszont ezzel sürgősen orvoshoz kell menni és tenyésztéses vizsgálatot csináltatni, hogy van-e fertőzésed és ha igen, milyen kórokozó okozza.

Vagy még egy gondolatom van, hogy azért görcsölsz, mert meg fog jönni.

De még egy dolog. Nők vagyunk, nem gépek, tehát egy teljesen egészséges, hosszú évek óta beállt ciklusú nőnél is előfordulhat minden ok nélkül, hogy késik vagy akár egy hónapban ki is marad a vérzés.

2018. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Ugyanis abbahagyás után mindenkinek áll be" Bocs, itt kimaradt egy szó. Nem mindenkinek áll be.
2018. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) majd kiderul mi lesz mert erre a vizeletes dologra kaptam valami tablettát..! :)
2018. aug. 31. 00:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi csak éjjel valami barna, nappal meg átlátszó fehér nyalka folyás.. :/ kedden lesz 4hete kB
2018. szept. 9. 12:40
 6/11 anonim válasza:
Sajnos én kb ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak jelenleg nincs lehetőségem orvoshoz menni. Neked meg jött már? Vagy az orvos mit mondott ? Én is felel hogy valami fertőzés lehet de abban reménykedem csak kesik mert nekem sosem pontos, csak sosem szoktam előtte gorcsolni, de most elkezdett a mellem is drágulni kicsit ...
2018. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A mellem is feszülni* (bocsi ezt nagyon elírtam)
2018. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem... Most vagyok az orvosnál lassan kiderul...
2018. szept. 12. 08:03
 9/11 anonim válasza:
Majd írj hogy mi lett legyszives :)
2018. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 3 hónapot kellett várni, hogy megjöjjön miután leálltam a gyógyszerrel.

Mondjuk a görcs meg a folyás valami fertőzésre meg cisztára utalhat...megnézett rendesen a doki? Ultrahang, meg ilyesmi?

2018. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!