Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napig elfejetettem bevenni...

3 napig elfejetettem bevenni a fogamzásgátlót mensi után. Mind a 3 nap együtt voltam a párommal, lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2018. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, hiszen nem védekeztetek. A fogamzásgátló használatát egy bizonyos IQ szinthez kellene kötni. Sose értem, hogy lehet elfelejteni. Állíts be minden napra egy ébresztőt, és amikor csörög, vegyél be egy tablettát. Most pedig imádkozz, hogy nem lettél terhes...
2018. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne esély a terhességre,ha beléd élveznek,akkor minek kellene szedned a fogamzásgátlót?

Már esemény utánit sem tudsz bevenni,bár azt hiszem,hogy van olyan,amit 5 napon belül be lehet még venni.

Mindenképpen menj el dokihoz,mert az nagy gáz,ha a vérzés után nem folytattad a szedést.

2018. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Sőt -ilyen esetben, ha rögtön a szünet után marad ki tabletta- a legnagyobb az esély rá. Pláne, hogy 3 maradt ki, nem is egy.
2018. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel.
2018. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na kérdező, lesz baba?
2018. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 3 éve szedem sose fordult ilyen elő velem. Most sajnos sok más gyógyszert kellett beszednem egy betegség miatt, így valószínűleg az miatt felejtettem el, felelőtlen volt. Meg nem teszteltem mert másfél hét telt el, így az orvos azt tanácsolta hogy várjak még, mert úgyse mutatná ki.
2018. jan. 16. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Na van baba, kérdező?
2018. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!