Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszket szörnyen?

Mitől viszket szörnyen?

Figyelt kérdés
2 hete 3 napos antibiotikum kúrát tartottam, mert köhögtem. Miután meggyógyultam, elkezdtem használni az Idelyn Beliema Effect hüvelytablettát a flóra visszaállításáért. Már csak 2 nap van hátra a 10ből, ameddig ugye használni kell. Tegnap strandon voltunk, este rendesen használtam a tablettát, mára viszont szörnyen viszket a hüvelyemnél. Korábban már kértem időpontot a nőgyógyászhoz, de majd csak 2 hét múlva lesz esedékes. Nem tudom most mi okozhatja ezt az erős viszketést. Más tapasztalt ilyet a Beliema alkalmazása közben?

2018. szept. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Tegnap strandon voltunk" Inkább ez lehet a probléma, nem a gyógyszer.
2018. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Honnan volt antibiotikumod? Pont ezért vényköteles, hogy a sok h.lye tudatlan ne szedje így. Ha kapsz egy levéllel, akkor mindegyik tablettáját be kell szedni ahhoz hogy hasson, szóval régről nem maradhatott.

Olvass egy kicsit utána, hogy mit okoz az antibiotikum, hogyha vki nem szedi rendesen.


Jah és hüvelygomba.

2018. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2-es. Köszönöm, hogy hülyének tituláltál, nem értem honnan szedted, hogy én valahonnan kunyeráltam az antibiotikumot. A háziorvosom írta fel és természetesen be is szedtem az egészet. Az Idelynt pedig utána nem sokkal kezdtem el szedni.


#1-es Elvileg az Idelynnek meg kellett volna védenie, nem? Hiszen már a kúra 80%-nál járok éppen...

2018. szept. 3. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell megvédenie. A gyógyszertárban kapható gombakrémet sem érnek semmit, próbáld csak ki ha pl. körömgombád van. Nem ér semmit.
2018. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel nem sokra megyek megint csak...
2018. szept. 3. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Legyengültél, és összeszedtél valami fertőzést. Sajnos a hüvelytabletta utólag nem sokat ér, az antibiotikum előtt kellett volna elkezdeni.
2018. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor most mit kellene csinálnom? Sajnos mint írtam még 2 hét, mire eljutok a nőgyógyászhoz.
2018. szept. 3. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Magától el fog múlni, ha az antibiotikumtól volt.
2018. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!