Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha aranyerem van?...

Mit tegyek ha aranyerem van? Nem fáj, nem viszket, nem vérzik, csak kint van. Szörnyen zavar, mert csinos és fiatal lány vagyok, de az intim kapcsolattól teljesen elveszi a kedvem, mert szégyenlem.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz.
2009. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Több barátnőmnek is volt. Teljesen természetes, az emberek jó része átesik rajta.


Egyrészt gyógyszertárban lehet kapni kenőcsöt rá amivel ha kenegeted jobb lesz. Azt hiszem reparon a neve, de van több fajta is.


Másrészt ügyelj rá, hogy a székleted puha legyen. Sok rost és folyadék.


Harmadrészt pedig 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a partnered elfogad így és ha igazi mély érzelmek vannak közöttetek, akkor még segít is neked. Az embernek ugyanis ott hátul nehéz elérni magának. Én többször segítettem a barátnőmnek. K*rva nagy megtiszteltetés az, ha egy nő ennyire megbízik bennem és szerintem minden normális pasas hasonlóképpen érez ezzel kapcsolatban.


Tehát ne parázz ettől. :)

2009. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!