Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mensi-vér nektek a betét...

A mensi-vér nektek a betét tetején marad vagy a közepébe megy bele? Mennyi idő míg megszarad?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Is-is.

Nem szoktam nézegetni, mikor szárad meg.

2018. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a tetején max csak a darabkák maradnak, ami folyadék azt felszívja a belsejébe. Ietve az utolsó napokon mikoralig folyik már valami, van h cssk a betét teteje lesz maszatos, mert az ajkakon lévő minimális kis véres valami összekeni a betét tetejét, mert annyira minimális az egész, h nem tud mit beszívni, hanem a tetején lévő kis szálak közt marad.

Azt nem tudom mennyi idő alatt szárad meg sosem szoktam megvárni. Két-három adag, ha már bele folyt mindíg kicserélem, mert nem szeretek rajta ülni csak azért, h várjak még néhány adagra... Ááááá, inkább tiszta betétben várakozom, lényegesen jobb érzés. :)

Amúgy szerintem Te se várd meg, h megszáradjon, már csak azért se, mert ha a tetejére szárad a vér, akkor ha megy bele még cucc, akkor a száradt résznél alig szívja be, ezért tovább van a betét tetején a vér, és nagyobb eséllyel folyik el valahova félre.

Mert ugye akkor szokott baleset lenni amikor sok folyik ki egyszerre, a betét nem tudja elég gyorsan beszívni, ilyenkor a vér a betét tetején marad, ami simán le tud folyni róla valamerre. Szóval, ha érzed, h sok jött egyszerre, jobban teszed, ha olyankor megállsz egy picit és megpróbálsz nem nagyon mozgolódni így a betét fel tudja szívni anélkül, h bármennyi is lefolyna róla. Vagy én még azt szoktam ilyenkor, h vagy veszek fel mégegy bugyit, vagy egy passzos vastagderekú harisnyát, ami szorosan a helyén tartja a betétet, így meg sem kell állni semmivel, mert ha a betét és a nemiszerv szorosan érintkezik, akkor hiába megy rá sok vér, fel fogja szívni az összeset, még ha lassaban is, de tutira nem lesz gáz, mivel szorosan börödön van a betét, így a betét tetején lévő vér nem tud semerre elfolyni rajta egyedül a betét belsejébe. Ami meg már teljesen mindegy h mikor következik be,a lényeg az, h a betétbe menjen minden ne pedig össze vissza...

2018. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!