Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés közben vérzek....

Szeretkezés közben vérzek. Valami komoly baj is lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja szeretkezés közben elkezdek vérezni, ami biztos, hogy nem menstruáció és nem is csináltuk "gyorsan". Valami komolyabb bajom is lehet vagy mitől van ez? Teljesen kétségbe vagyok esve. Nőgyógyászhoz nem merek elmenni mert még soha nem voltam és félek. ><

19L



2018. szept. 4. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Elmenjek helyetted???
2018. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig épp ideje elmenned. Lehet egy méhszájsebed például, de látatlanba senki nem tud meggyógyítani. Menj el minél hamarabb nőgyógyászhoz.
2018. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
De szétteni a lábadat mered. Ne játszon felnőttet, aki nem az annyira, hogy orvoshoz menjen.
2018. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nincs megfelelő sikosítás, nedv termelődés, feltehetően enyhe nyálkahártya sérülés lehet, netán a megmaradt szűzhártya maradványok szakadoznak le. Néha az is előfordulhat, hogy a partnernél keletkezik valami enyhe vérzéses sérülés, ami a belőled távozó váladékban jelenik meg.
2018. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ideje lenne elmenni, mert nem lesz jo 20 evesen elpatkolni mehnyakrakban a kezeletlen mehszajsebed miatt.
2018. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ja kérem, aki dugni nem fél, az orvoshoz se féljen elmenni.

Nem is értem. Mikor én kezdtem a szexuális életemet, az első alkalom után anyám kézen fogott, és elvitt nőgyógyászhoz bogyót íratni, meg vizsgálatra. 18 voltam.

2018. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Talán ciszta is lehet, ami a gyakori együttlétek miatt nem tud behegedni... Ne itt kérdezgess, hanem az orvosnál!
2018. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg valami gyulladásod van. Nyugodtan menj el vele orvoshoz, mert ki kell kezelni. Nincs mitől félned.
2018. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Minden bizonnyal el fogok látogatni a nőgyógyászhoz.

Nyílván félek elmenni, szerintem első alkalommal mindenki tart egy kicsit. Miért nem lepődök meg ezeken az idióta válaszokon akik segíteni nem tudnak csak okoskodni, hiszen ez a gyk.

De mégegyszer köszönöm azoknak, akik értelmesen válaszoltak!

2018. szept. 5. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel is ez volt, neki petefészek gyulladása volt, azt hiszem kapott rá gyógyszert meg néhányszor el kellett mennie nőgyógyászhoz, de semmi para nem volt, ne aggódj.
2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!