Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszim két hete múlt el (...

A menszim két hete múlt el ( 40 napos ciklus), s szeretkezés után véreztem egy kicsit. Azt mondják lehet méhszájseb az oka. Nem lehet, hogy csak egyszerűen picit sérült valami, de semmi komoly? Bocs, hogy ilyen csúnyán fogalmaztam.

Figyelt kérdés
Azért idegesít nagyon, mert babaprojekten vagyunk, cickafark teát iszom, az ugye nem válthat ki ilyet?
2009. okt. 5. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ijedj meg, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Simán lehet, hogy egy hevesebb szex után van egy pici vérzés. Ha nem múlik el napokig, az már baj. A cickafarkfű tea nem hiszem, hogy kiváltja, bár fokozza a vérbőséget, ha jól tudom, de nem így! Üdv.
2009. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt sebem, de sosem véreztem miatta.

Viszont, ha tényleg van, akkor az gátolja(hatja) a teherbeesést--a dokim mondta!!!

2009. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!