Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruaciom? 18/L

Miért késik a menstruaciom? 18/L

Figyelt kérdés

Tudom, ezer meg egy kérdést lehet már itt olvasni, de sajnos nem tudok "megnyugodni".

1 hete folyamatosan gorcsol a hasam, fajnak a melleim, és fehér folyasom is van ( nincs szaga, és mielőtt megjön nekem mindig szokott lenni, szóval fertőzés kizárva.)

Nemi életet nem elek majdnem 1 éve, így terhesség is kilöve. Előző hónapban 1 héttel hamarabb jött meg mint kellett volna, lehetett hogy most 1 héttel később fog?

Egyébként a menstruaciom egy ideje nem rendszeres, keseget 1-2-3-4 napokat, de majdnem 1 hét már idegesít, és megorit a gorcsoles.

Mitől késhet? Köszönöm a válaszokat!


2018. szept. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést csak és kizárólag egy orvos fogja neked megválaszolni egy kivizsgálást követően.

Bármitől késhet. Bármitől lehet rendszertelen. Hormonális oka is lehet, szervi oka is. Befolyásolja ezer más dolog.

Fordulj orvoshoz!

2018. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az orvos tud majd fixet mondani egy nagy kivizsgálás után.
2018. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok húst, és májat. B12 hiánytól is késhet, illetve alultápláltságtól.
2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, ma estére fürdés után megjött. Gondolom a melegvíz is segített.

De elfogok menni orvoshoz, mer zavar az állandó késés.

2018. szept. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!