Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok attól még...

Ha menstruálok attól még írnak fel fogamzásgátlót? SZTK mennyire sz. R?

Figyelt kérdés
Pont megjött, gondolom így nem fog turkálni bennem. Viszont szeretném elkezdeni szedni, amint elmúlt.

2018. szept. 8. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlóknál meg van adva, hogy mikor kell elkezdeni. Amikkel én találkoztam azokat akkor kellett mikor megjött, úgy védett rendesen. Szóval nem biztos, hogy elkezdheted, amint elmúlt.


Mikor nekem írták fel, nem vizsgált meg a doki, csak elküldött a laborba vérvételre és az alapján írta fel.

2018. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Ezt nem tudtam, vagyis így hallottam.


De elmehetek most is orvoshoz, csak nem vizsgál meg, ugye? Igazából panaszom nincs.

2018. szept. 8. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:

És amúgy a nőgyógyászatra kell időpontot kérnem, azt írják? Milyen világ van ott?


Egyszer voltam gyerekként magánorvosnál, de nem jó élmény volt.


Ezért nem akarok magánorvosnak fizetni, sima gyógyszerfelírás.

2018. szept. 8. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem orvosa válogatja, hogy megvizsgál e, vagy csak vérvételt kér. De ha most menstruálsz mire időpontot kapsz nem fogsz. Igen kell időpont, hívd fel a szakrendelőt ahová tartozol és ők majd adnak.

Milyen világ? Orvos függő. Főleg ha nem magánba mész. Voltam már olyan orvosnál is tb alapon aki nagyon bunkó volt, de olyannál is aki végtelenül kedves, és normális. Ne görcsölj rá, és ne vedd magadra a dolgokat.

2018. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő, valahova oda lehet csak úgy menni, de a legtöbb helyre időpont kell, akkor úgyse fogsz menstruálni. Egyébként ha van egy éven belüli negatív rákszűrésed, akkor felírja így is. A vérvétel nem kötelező, de azért jó ha csinálnak. Mellesleg az orvos nem “turkál” benned, hanem megvizsgál, de ez részletkérdés. A kórház honlapján keress amúgy bejelentkezési telefonszámot, ott fognak tudni segíteni.
2018. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!