Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel enyhítsem a viszketést?

Mivel enyhítsem a viszketést?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál már hüvelygyulladással, adott gyógyszereket, de nem múlt el és nagyon viszketek. Jövő hét végén tud újra fogadn, addig mivel enyhítsem? :( Minden kenőcs elfogyott itthon, addig esetleg valami természetes dolog? Nem vett kenetet, nem tudom, hogy gomba volt-e vagy bakteriális fertőzés.
2018. szept. 9. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen orvosokat.

A hasára üt és azt mondja, hogy ír fel egy gyógyszert. Ez legyen egy jó tanulólecke neked, hogy legközelebb, ha ilyen problémával orvoshoz mész, akkor ragaszkodj a tenyésztéses vizsgálathoz!

Egyébként mire kezelt? Milyen típusú krémet kaptál? Ugyanis ha mondjuk gombás fertőzésre kezeltek és nem szűnt meg a problémád, akkor nyilván vehetsz te bármilyen gombaölő krémet, semmit nem fog használni. Vagy ha bakteriális fertőzéssel kezelt, akkor meg az arra szolgáló kenőcs nem fog hatni.

Érdemes olyan vény nélküli krémet venni, ami jó bakteriális, gombás fertőzésre is és enyhíti a gyulladást.

De hogy őszinte legyek, én a helyedben hétfőn elmennék másik orvoshoz, mondjuk a kórházba. Vagy ha nincs anyagi akadálya, akkor magánorvoshoz, lehetőleg nem nőgyógyászhoz, hanem bőrgyógyászhoz. Ők azonnal meg tudják nézni mikroszkóp alatt, hogy milyen kórokozóról van szó. Gomba, baktérium, esetleg más. Hogy konkrétan milyen gomba, vagy baktérium, arra meg ők is tudnak tenyésztéses vizsgálatot kérni.

2018. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pimafucortot kaptam, ami elméletileg mindkettőre jó. :/ köszönöm a választ!
2018. szept. 9. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!