Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és apukám haldoklik, hogyan maradjak nyugodt?

Figyelt kérdés
Jól kezelem a helyzetet, nagyon vigyázunk a babánkra, apuval is próbálom a legtöbb időt együtt tölteni, viszont nő a feszültség bennem, ideget eszek, és lassan lehet elszakad a cérna. Igyekszem nyugodt maradni, de mit vehetnék be,ihatnék meg, hogy nyugodtabb legyek a vége felé? És persze ami nem árt a babának?

2018. szept. 11. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon-nagyon sajnálom édesapádat, biztosan nagyon nehéz. Nekem a nagypapám haldoklott 7 éven át, és végig mellette voltam. Biztosan óriási hülyeségnek hangzik, de nekem a zene segített. Azon belül is a rock, és a metál :) írom ezt fiatal nőként.... Csak feltettem a fejhallgatót, felhangosítottam a zenét, felhúztam a csuklyám, és elmentem sétálni. Aztán ha a kedvenc helyemre értem, ahol senki se járt, mundig énekeltem, kiabáltam és ugráltam, hadonásztam össze-vissza a zenére. Pár perc múlva nekem ettől oldódott a feszültség. Fura, de egy édes ízt kezdtem ezek után érezni mindig a számban, éreztem, hogy oldódott bennem a feszültség. Az is jó, ha ökölbe szorítod a kezed, mintha citromot csavarnál 1 percig. Vagy megfeszíted és felhúzod a vállad. Ezek indulatkezekési trükkök, de nálam nagyban oldják a feszültséget. Tarts ki, sok erőt kívánok!
2018. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Citromfű teát ihatsz nyugodtan
2018. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Sok olyan ember gyűlik össze itt, és máshol is akiknek fogalma sincs a témához, és csak "beszólogatnak" egyet s mást, például egy terhes nőnek. Sajnálom, hogy meghalt az édesapád, habár nem ismertem, de mégis ő is ember volt. Ugyanúgy mint a kérdező! Add meg másoknak is a tiszteletet kedves 71%-os, mert ha egyszer Te leszel bajban, és úgy döntesz felteszel egy kérdést, szívesen vissza adnám neked, mint amit Te írtál ide! Mert ugye a kölcsön kenyér vissza jár.. Habár lehet, hogy semmi közöd a kedves kérdezőhöz, de én úgy gondolom, hogy az aki bajban van, inkább segítsünk rajtuk, minthogy hátráltatjuk! Legyünk már egy kicsit csak összetartóak!

Nekem is volt egy olyan ember az életemben, akinek sok mindent köszönhetek. A nagymamámról van szó aki súlyos cukorbeteg hamarosan 28. életéve. Rajtam volt a sor, hogy segítsek annak az embernek, aki talán csecsemőkorom óta ő nevelt, tanított, és most, hogy szegény mozgáskorlátozott én csinálom a mindennapi feladatokat helyette, amit már ő nem tud véghez vinni már kb. 4 éve.

Jól jegyezd meg: attól még nem leszel se okosabb, se tapasztaltabb, ha kioktatod az embereket! Te is lehetsz bajban, sőt, akár még rosszabb helyzetben, ne csodálkozz, ha az életben mindenkit kioktatsz, akkor nem fognak mások segíteni rajtad!

2018. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Battyhányi tér közelében jártam az utolsó hónapban heti egyszer kismama meditációra. Mondjuk augusztus volt és vagy 40 fok, bent meg klíma volt, ezért már önmagában imádtam. De nyugtató, vízcsobogós, lágy zenét hallgattunk, egy csajszi beszélt lágy hangon a belső békéről, meg hogy csak a babára figyeljünk, mondjuk el neki, mennyire szeretjük, mennyire várjuk... Mikor kijöttem, úgy éreztem magamat, mint egy óra masszázs után, szóval eléggé lelazított... Esetleg valami ilyesmi?

Apukádnak meg minden jót! Remélem, tévedtek az orvosok! :)

2018. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Add meg másoknak is a tiszteletet kedves 71%-os, mert ha egyszer Te leszel bajban, és úgy döntesz felteszel egy kérdést, szívesen vissza adnám neked, mint amit Te írtál ide! " Én meg szoktam adni a tiszteletet másoknak. Amiről te lemaradtál: volt itt egy válaszoló, aki minősíthetetlen hangnemben ment neki a kérdezőnek, és nekem is nekem támadt. Az ő válaszát törölték, az enyém maradt. Sajnálom ha rossznéven vetted amit írtam, de az előzményekről lemaradtál. Felháborított hogy valaki belemar egy nehéz helyzetben lévő kismamába, ezért lett ilyen durva a hangnemem.
2018. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Akkor bocsánat, nem tudtam, hogy volt előzőleg egy másik okostojás.
2018. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmi gond... belekötött a kérdezőbe, hogy megjátssza magát, meg biztos régebb óta beteg az apja. Erre írtam ki hogy az én apámnál két héttel a halála előtt derült ki a leukémia, úgyhogy igenis van olyan, hogy drasztikusan rövid idő telik el a betegség megállapítása, és a drasztikus állpotromlás között. Erre engem is elővett az illető, hogy miféle ember vagyok, amiért nem vittem időben orvoshoz az apámat... Na erre akadtam ki totálisan- és igen, sza.rházinak neveztem... hogy minek pofázik bele abba, aminek fogalma sincs a körülményiről, mire fel támad másokat, hogy mer ítélkezni.
2018. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!