Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmat érzek orgazmus...

Fájdalmat érzek orgazmus közben, más tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Bal oldalon, a petefészkem tájékán érzek szúró, húzó fájdalmat orgazmus közben. De csak akkor, maga az együttlét egyáltalán nem fájdalmas. Körülbelül két hete tapasztalom ezt, állandósult a dolog, hol jobban, hol kevésbé, pedig korábban minden rendben volt. Petefészekgyulladás lehet, esetleg ciszta? Vagy, akinek volt hasonló, mi volt az ok? Lehet az is, hogy valami izom vagy ideg eredetű dolog okozza? Ha nem múlik, mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz.
2018. szept. 12. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az izomösszehúzódások gyakran fájdalommal járnak.
2018. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van amikor érzékenyebb az ember 'odalent', főleg menstruáció közelében. Szerintem semmi komoly, elmúlik.
2018. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Ez valószínűleg a menstruáció közeledésének a jele.Olyankor nekem is ilyen érzésem van.
2018. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!