Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyomás hatására a szemérdombom...

Nyomás hatására a szemérdombom és a combom felső része között erős fájdalmat érzek. Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Ezelőtt egy héttel antibiotikumot szedtem középfülgyulladásra, amit követően a hüvelyem bemeneténél először enyhén viszketni, majd fájni kezdett. Canestent tettem rá, tünetek valamennyire enyhültek, azonban tegnap észrevettem, hogy a szemérdombom és combom között, a szeméremdombhoz közelebb eső rész fáj. Amikor megnyomtam, hogy lássam, van-e csomó vagy valami, a fájdalom erősebb lett. Csomó nincs, viszont borzasztóan fáj nyomás hatására. Meghúzhattam egy inat/szalagot edzés közben? Vagy lehet petefészek-gyulladás, bár a petefészkek fentebb vannak a hasüregben. A válaszokat, segítséget előre is köszönöm!
2018. aug. 29. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? szerintem ennek semmi köze nincs a petefészkedhez, az messze van. szerintem meghúztad. Nyugalom, pihentesd, és a nem múlik max megmutatod egy dokinak. Jobbulást!
2018. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!