Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem mindíg jön meg rendszerese...

D.Dalma123 kérdése:

Nem mindíg jön meg rendszeresen a mensi. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem jön meg rendszeresen... csak 3 éve van,az első évben mindíg időben jött meg,most meg késik. Ez annak lehet a jele,hogy nem leszek képes kisbabát vállalni?

2018. szept. 12. 18:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak most veszem észre,hogy rossz kategóriába tettem... jaj de hülye vagyok 😂
2018. szept. 12. 18:57
 2/3 anonim válasza:

Először is hány éves vagy és hány éves korban menstruáltál először. A 3 év nem sok és ez jelentheti azt hogy még nem állt be rendesen a menstruációd . Másrészről az sem mindegy hogy mennyit késik ha csak pár hetet azzal nincs nagy gond. A nem leszel képes babát vállalni is más téma.

Ha szűz vagy akkor erről szó sincs egy egyszerű havi vérzés késése miatt. Ha gyanakszol valami betegségre,fertőzésre valami rendellenességre akkor érdemes felkeresni egy orvost és az megfelelően tudja kezelni ezeket a dolgokat.

Tehát tegyük fel 15 vagy és 12 éves korod óta van menstruációd és mostanában késik pár hetet a megszokottól akkor nem hiszem hogy bármi nagy bajod lenne. Megesik az ilyen és sok oka lehet.

De ha tényleg aggódsz akkor irány a doki.

2018. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Tudom,hogy ez hülye kérdés volt de hát ezért léteznek az emberek,hogy kérdezzenek meg,hogy válaszoljanak.
2018. szept. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!