Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felpontozlak! Mióta a Windows...

Felpontozlak! Mióta a Windows 7-et feltelepítettem a gépemre, rendszeresen kapok kékhalált. Mindig valami memory. ír ki. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a kékhalál hibaüzenete. Vagy rossz drivert tettél fel, vagy meghalt egy alkatrésze a gépednek.
2013. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamelyik driver okozhatja szedd le mindegyikből a frisset.

de esetenként a RAM hibája miatt is lehet

2013. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hypno ***** válasza:

Alaplapi mghajtókat tessék rendesen feltelepíteni.


(Önmagában egy újratelepítéstől nem romlik el egy alkatrész)

2013. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamelyik driver hibája lesz. Például nekem olyan lapim volt, amire eredetileg Win Vista volt telepítve. Mikor feltelepítettem a Win7-et és letöltöttem a sound drivert, akkor nekem is ugyanez volt a problémám. Furcsa módon a megoldás csak annyi volt, hogy Vista kompatibilitás módban kell telepíteni a drivert. Tehát ha hasonló eset áll fent, akkor próbáld meg újratelepíteni a drivereket.
2013. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kékhalál szövege valami Memory-ról szólt. Kivettem a egyik ramot, és most nem kékhalálozik :)
2013. febr. 26. 15:02
 6/6 hypno ***** válasza:

Most csinálj egy ellenpróbát. Tedd be egyedül azt a modult, amit kivettél.


Ha egyedül a másik is működik, akkor tedd be mind a kettőt és kapcsold ki a BIOS-ban a Dual Channelt. (Nem Enabled, nem Auto, hanem Disabled)


Kíváncsi lennék az eredményre. Én akkor is a chipset - konkrétan a memóriavezérlő - driverére tippelnék. Mert olyan nincs, hogy egy rendszertelepítéstől szálljon el egy memória modul.

2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!