Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most használom elöször a...

R.Réka kérdése:

Most használom elöször a hüvely gyűrűt, merült fel pár kérdésem. Normális, ha nem jön meg?

Figyelt kérdés

Egy nagyon unszimpatikus nőgyogyászt fogtam ki. aki csak annyit mondott hogy a tájékoztatóban minden benne van...

Szoval elötte gyógyszert szedtem, a tájékoztató ugy irja hogy az elsö gyógyszer menten napon rakjam fel a gyűrűt. Feltettem, de nem jött meg, ez normális?

A másik, hogy szex közben feljebb csúszhat? Ha igen, lejön magától? Elveszett 😣



2018. szept. 13. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Első gyógyszer mentes napon rakd fel?

Én úgy tudtam, hogy először a menstruáció napján kell elkezdeni használni (de lehet valószínűleg csak akkor él, ha előtte nem szedtél bogyót)

Amúgy ha felraktad, akkor úgy nem jön meg, olyan, mintha elkezdted volna szedni rögtön a bogyót, tehát nem tartottál volna szünetet a két levél között.

Feljebb csúszhat, de annyira nem, hogy ne érd el, mert nincs hova mennie.

2018. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!