Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sárga színű, hüvelyi folyásom...

Sárga színű, hüvelyi folyásom van. Sokszor érzem is, hogy folyik, már betétet kell használom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nőgyógyászhoz nem tudok elmenni, neten olvasgattam,de ugy döntöttem hátha más is szenvedett ebben a problémában. Magyarán megijedtem amit olvastam

2017. júl. 25. 04:04
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: fogamzásgátló tablettát szedek, amikor először néztem meg mi a helyzet ott lent, kicsit fájt ahogy hozzáértem, de már nem tapasztalok ehhez hasonló tünetet. Sőt, nég csak nem is viszket
2017. júl. 25. 04:06
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Mióta tart ez?? Ez undorító. Rendesen folyik belőled a cucc,de nem mész el dokihoz?!? Várhatsz addig,míg az egész méhed begyullad,akkor fogamzásgátló sem kell,megoldódik a teherbe esés problémàja.
2017. júl. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lehet fontosabb ,mint az egészséged ???Nem is értem miért nem mész dokihoz ?
2017. júl. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert most nem dolgozik, a korházba nem megyek mert ott tesznek az emberre és még folyamatban van hogy találjak valakit a közelben aki maszek alapon normálisan dolgozik
2017. júl. 25. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!