Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha kimaradt a 21....

Mit tegyek, ha kimaradt a 21. szem fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Nagyon ügyetlen voltam, elejtettem a tablettát, és jól rá is tapostam, tudom, ciki, de sajnos ez történt.


Mit tegyek, ha ez pont az utolsó szem (lett volna)? Vegyek be egy szemet egy másik levélből vagy tartsam meg a hét napos szünetet, mintha mi sem történt volna?



2018. szept. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
semmit ..ettöl seemmi gond nem lesz . Jön a 7 napos szünet és annyi :-)
2018. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van, ettől tényleg nem lesz semmi gond. Egy nappal előbb kezded el a szünetet.
2018. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy pótold a szemet egy másik levélből, és utána tartsd meg a szünetet, ahogy egyébként is kellene, vagy kezdd el most a szünetet, és akkor 1 nappal hamarabb kell majd elkezdened a következő levelet. Ha az 1. opciót választod, akkor azt a levelet, amiből pótoltad az 1 szemet, tedd el, és ilyen alkalmakkor jól fog még jönni.
2018. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elnézést, hogy ide írok, de hasonló problémám van. Én elfelejtettem bevenni az utolsó szemet, pontosabban, elaludtam és a kedd esti 21:30 as 21.-szemet szerda reggel kb. 10 órakor bevettem (ez lett volna a 7 napos szünet első napja) mai nap olvasva a betegtájékoztatót eszméltem rá, hogy nem kellett volna szünetet kezdenem ezek után, hanem folytatnom a következő levéllel a gyógyszer szedését. Mi a teendeő ez esetben tartasak egy 6 napos szüntet majd kezdjem meg a köv. levelet esetleg 1 hetes kiegészítő védekezéssel való együttléttel? Lehet abból probléma, hogy megtartom a szünetet, vagy pótoljam a szerdai szemet a ma estivel és szedjem végig a következő levelet?
2018. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!