Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, egy héttel előbb...

Mit tegyek, egy héttel előbb jött meg a tabletta mellett mint kellett volna?!

Figyelt kérdés

3db fogamzásgátló volt vissza hétfőn, aznap megjött, pedig ma kellett volna csak. Meg mindig tart pedig 5napos szokott lenni. Megyek nőgyógyászhoz de jövőhét csütörtökre kaptam időpontot addig ha nem múlik el akkor is elmehetek?

Tapasztalt már valaki ilyet?

4éve szedek tablettát ( első2év utan egy ideig abbahagytam kb fél év majd masik félét kaptam)

De ezt már 2eve szedem lassan es eddig meg nem tapasztaltam hasonlót. Aggódom kicsit, remélem nincs semmi gond😕

Köszönöm szépen előre is a segítő válaszokat nektek!🙏

20L



2018. szept. 2. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Emiatt teljesen felesleges rögtön orvoshoz rohanni. Szimplán tovább kell szedni a levelet, és ha a következő ciklusban is előfordul, akkor orvoshoz menni. Egyszer simán megeshet ilyesmi.
2018. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem tényleg nem gyakori eset, azert elovigyazatossagbol elmegyek a dlkihoz veszteniao nincs. Csak eleg rossz mar 2.het lesz hogy megvan😶
2018. szept. 2. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem egy héttel hamarabb jött meg, hanem köztes vérzésed van. Semmi gáz, néha előfordul. A levelet szedd végig, mintha mi sem történt volna, és a szokott időben tartsd meg a szünetet. Akkor megvonásos vérzés fog jelentkezni, ahogy egyébként is kellene. Ezzel tök felesleges dokihoz menni. Majd ha 2-3x újra előfordul, akkor talán.
2018. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak megijedtem mert meg nem volt ilyen. Múlthét hétfő óta megvan, akkor szerinted most addig fkg tartani amig a megvonásos tartana vagyis e het csütörtökig?
2018. szept. 3. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fajtánál jött elő ez, végül váltottunk, valószínűleg gyengék voltak számomra.
2018. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!